אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו ! התקשרו 074-7691221

די ג'יי לחתונה דתית

די ג'יי לחתונה דתיתדי ג'יי לחתונה דתית

עומדים להתחתן? דבר ראשון, מזל טוב! חתונות של דתיים תמיד מפתיעות את הציבור החילוני, האנרגיה של הריקודים, העוצמה שיש לאורך כל החתונה היא דבר שאי אפשר לשכוח. אם אתם מחפשים די ג'יי לחתונה דתית, אתם צריכים לבחור בעל מקצוע שיכול לענות לכם על הדרישות של בחירת המוזיקה וההפקה שלה. במקרים כאלה הדי ג'יי לרוב צריך לפקח על שתי עמדות ריקודים ולדעת להתאים את עצמו למצב הנוכחי. די ג'יי לחתונה דתית זה ממש לא כמו שאתם חושבים, לא מדובר רק על שירים חסידיים, אלא שירים בלעז וכל בחירה של הזוג המאושר שתגרום לכל האורחים לקפוץ כל הערב. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירת די ג'יי לחתונה דתית. 

 

האם צריך לבחור דווקא די ג'יי דתי?

מצד אחד, די ג'יי דתי יהיה לרוב בעל בחירה יותר בקיעה של מוזיקה דתית. אבל עם זאת, יש זרמים שונים בדת, אתם לא חייבים לבחור דווקא די ג'יי דתי, אלא לבחור מישהו שתחום ההתמחות שלו עוסק בחתונות באורח דתי. יש להתאים את המוזיקה בהתאם לשלבים של החתונה, בחתונה דתית מדובר על טקס של ברכות, ויש לדעת איך להתייחס לזה. בחתונה דתית כל האורחים רוצים לשמח את הכלה והחתן, למעשה בכל חתונה, אבל סוגי הריקודים הם די שונים. די ג'יי דתי סביר להניח ומכיר את האופן בו הריקודים מתנהלים שזה פלוס מאוד ענק. עם זאת, אנחנו צריכים למצוא בעל מקצוע שיש לו ניסיון בחתונות דתיות ולאו דווקא תקליטן דתי. 

איך להתחיל?

בתור התחלה, בני הזוג יחפשו מספר תקליטנים אשר מעניקים שירות לציבור הדתי. אתם יכולים בהתחלה לבחור מספר תקליטנים אליהם תגיעו, תשמעו את הניסיון שיש להם, את המוזיקה שהם יכולים להפיק לכם וכמובן את התקציב. ברגע שיש לכם מספיק מידע אודות כל האפשרויות הקיימות, הגיע הזמן להתחיל לצמצם. המטרה הראשונה שלכם היא לבחור בעל מקצוע שבאמת עונה על הדרישות שלכם מבחינה דתית. זאת אומרת, אתם צריכים לבחור בעל מקצוע שיודע איך להתנהל בחתונה דתית, מה התהליך המקובל, איך הריקודים עובדים, בחור שמתמצא במוזיקה של המגזר שלכם וכן הלאה. אחד הדברים החשובים הוא לדעת להתאים את המוזיקה לשבלים השונים של החתונה, החל מהחופה ושבירת הכוס ועד לסוף האירוע.

 

לא רק מוזיקה דתית

יש זרמים שונים של דתיים, אבל הרוב המוחלט לאו דווקא יבחר במוזיקה דתית לאורך כל החתונה. ברוב המקרים, המוזיקה החסידית והדתית תהיה לאורך החופה, שבירת הכוס וריקודי המעגלים. עם זאת, בשלבים כאלה ואחרים של האירוע המוזיקה יכולה לעבור לזרמים שונים, רמיקסים דתיים, שירי עדות, מוזיקה חסידית וכן הלאה. המטרה של הדי ג'יי היא להעניק לכם את המגוון הרחב ביותר של הבחירות. 

 

כמה עולה די ג'יי לחתונה דתית?

המחיר אותו תשלמו עבור די ג'יי לחתונה דתית אינו שונה מהמחיר של די ג'יי רגיל. המחיר נקבע על פי הניסיון והמוניטין שיש לאותו בעל מקצוע. בדרך כלל, המחירים יכולים להתחיל מ-2,000 ש"ח ועד 5,000 ש"ח עבור די ג'יי ללא ניסיון רב. כאשר אנחנו רוצים לבחור די ג'יי שמתאים לנו, בעל ניסיון, כימיה טובה וכן הלאה, המחיר יכול לנוע בין 5,000 ש"ח ועד 10,000 ש"ח. יש מקרים חריגים לכאן ולכאן. יש הרבה מקרים, במיוחד במגזר הדתי בהם הזוג מכיר את הדי ג'יי דרך חברים והמלצות. בחירת די ג'יי לפי המלצות יכולה מאוד לעזור לכם להגיע לבחירה הנכונה, לעיתים גם יכול להיות שמדובר על די ג'יי שהוא אינו מוכר בכלל ויכול אף להיות זול ממה שאתם חושבים.

חברת הפקה

לעיתים כאשר אתם נעזרים בחברת הפקה לצורך הקמת האירוע, חברת ההפקה היא תוכל להציע לכם את הדי ג'יי שיכול להתאים לחתונה שלכם. אנחנו לא תמיד ממליצים על הבחירה הזאת כי יש בעיה מאוד גדולה עם הכימיה שתיווצר ביניכם ובין הדי ג'יי בשל התיווך. היתרון של בחירה עצמאית לעומת חברת הפקה היא שיש לכם בחירה מגוונת יותר, המחירים בדרך כלל ינועו באותו הטווח, לעיתים אף חברת ההפקה תגבה יותר בשל התיווך. לכן, ההמלצה שלנו היא שבעניין הזה תעשו את הבחירה שלכם באופן עצמאי.

כמו כן, בדרך כלל אנחנו עוד נרצה לבחור את התקליטן לפני שאנחנו אפילו בוחרים את חברת ההפקות. בחירת התקליטן לאירוע שלנו היא אחרת הבחירות הראשונות שאנחנו צריכים לעשות לאחר שסגרנו תאריך באולם. אפרופו תאריכים, אם אתם מחפשים דרך להוזיל את האירוע שלכם קחו בחשבון שיש לתאריך האירוע חשיבות מאוד גדולה. ברגע בו אתם בוחרים תאריך שהוא סוף שבוע או חתונה בקיץ, המחירים יכולים לעלות. תוכלו בנוסף לבחור הפקה שנמצאת בשטח. די ג'יי לחתונה דתית מקצועי ידע להעניק לכם את השירות שלו בכל מקום, וגם ככה תוכלו לחסוך באולם ולהנות מהטבות שונות. 

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

074-7691221
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!