אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו ! התקשרו 074-7691221

די.ג'יי לחתונה: המלצות על כל השירותים שהתקליטן מספק

התפקיד של תקליטן חתונות משמעותי לאירוע, והשירות מסתכם בהרבה מעבר לסתם ניגון מוזיקה על מנת למלא את רחבת הריקודים. האמת היא שהשירות כולל שירותים רבים נוספים שהוא מספק, ולכן כדאי להעסיק רק שירותי די.ג'יי לחתונה המלצות מעולות.
הנה כמה שירותים שלא הרבה בני זוג יודעים שדי.ג'יי לחתונה שמספק שירותי מעולים יכול לספק, כלומר, חוץ מהשמעת מוזיקה מדהימה.

סיוע בניהול ציר הזמן של האירוע

בעוד שמתכנן החתונות או בעל האולם או גן האירועים מכתיבים את ציר הזמן של אירוע החתונה שלכם, די.ג'יי לחתונה המלצות מעולותמה סוג המוסיקה שמנגן דיג'יי מומלץ בחתונה יודע לתרום לניהול יעיל של לוחות הזמנים, מכיוון שהוא יודע כמה זמן נמשכים שלבים שונים באירוע.

יתרה מכך, התקליטן לחתונה שלכם אחראי על ביצוע וניהול ציר הזמן במהלך קבלת הפנים, הכרזה על הודעות במהלך הערב על מנת לוודא שכל שלב של האירוע מתרחש בזמן, ואם יש עצירות, הוא יודע להתאים את לוח הזמנים.

אספקת ציוד קולי

ציוד קולי איכותי ועובד הוא חובה מוחלטת בתחום אחריות די.ג'יי לחתונה. אם אין באירוע מיקרופונים, רמקולים ומסכים, האורחים שלכם לא יוכלו לשמוע את המוזיקה.

לכן חשוב לבחור רק די.ג'יי לחתונה המלצות על מיומנות בביצוע הכרזות חשובות שנשמעות היטב במהלך האירוע, כמו למשל שארוחת הערב מוגשת או שהריקוד האחרון מתנגן. הציוד האיכותי חשוב גם לשם צפייה בסרטונים, מצגות וקליפים שהכנתם לאירוע, או קריאת את המילים לשיר הריקוד הראשון שלכם.

אספקת תאורה

די.ג'יי לחתונה המלצות כוללות שכירת איש מקצוע שמתמחה בתאורה לצרכים נרחבים, ואנשי מקצוע רבים מציעים תאורה איכותית כחלק מהשירותים שלהם. מערכת התאורה כוללת גופי תאורה קטנים שניתן להציב על הרצפה ולכוון את האור כלפי מעלה על מנת להדגיש את השולחנות ואת רחבת הריקודים שלכם.

מומלץ להתייעץ עם תקליטן החתונה שלכם כדי לראות אם זהו שירות שניתן לכלול בחבילה שלכם, או אם מתאים יותר לשכור שירותי חברת תאורה מקצועית.

די.ג'יי לחתונה מוודא שכל הציוד עובד

די.ג'יי לחתונה המלצות כוללות שימוש בציוד מתקדם, עם ביצוע בדיקות סאונד במקום החתונה הרבה לפני תחילת האירוע על מנת לוודאסוג הציוד שמספק דיג'יי מומלץ בחתונה שהכול עובד כמו שצריך כדי שלא יהיו שום רגעים שקטים מביכים.

קביעת מצב הרוח

ברור שניתן לפשט את התפקיד של די.ג'יי לחתונה להשמעת מוזיקה בלבד, אבל השירות כולל הרבה מעבר לבחירת שירים והשמעתם.

די.ג'יי לחתונה המלצות מבוססות על קביעת מצב הרוח במשך האירוע על ידי השמעת השירים הנכונים בזמנים הנכונים, וקריאת הקהל בהתאם.

עלות שירותי די.ג'יי לחתונה

כדאי לבחור שירותי די.ג'יי לחתונה המלצות על מחירים משתלמים, שנעים בטווח של 3,000 ₪ ל-8,000 ₪, בהתאם למשך הזמן בו שירות התקליטן נדרש, רמת המיומנות והניסיון שלו, וכמובן המוניטין שלו.

מאיפה ניתן לבדוק על דיג‘יי לחתונה המלצות?

מה הם המחירים המומלצים כיום בארץ בעבור שירותיו של דיג'יי לחתונות בארץכאשר רוצים לברר על דיג‘יי לחתונה המלצות, יש כמה אפשרויות. אפשרות אחת היא למעשה להיכנס לרשת החברתית שכולנו מכירים – פייסבוק. ברשת החברתית הזו תוכלו להוציא לעולם פוסט ולשאול לגבי דיג‘יי מומלץ. כמובן שתקבלו כל מיני תגובות והיתרון של פוסט כזה הוא בשל העובדה שמדובר באנשים שאתם באמת מכירים ויכולים לסמוך על הדעה שלהם ולא רק זה, יכולים גם לשאול שאלות נוספות. אופציה נוספת היא להיכנס לקבוצות שעוסקות באירועים ובמוזיקה בתוך הפייסבוק. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למעשה לחפש קבוצות עם הרבה עוקבים, כלומר קבוצות עם רמת פופולאריות גבוהה ובעצם לפי זה לבצע את הבחירה שלכם. תוכלו גם לבדוק דרך הווטצ‘אפ ולשאול אנשים שאתם מכירים. במידה ואתם מוזמנים לאירוע או שניים בתקופה הקרובה, זו עוד אופציה מצויינת שיכולה לגמרי לעזור לכם לקבל החלטה.

לסיכום, אין ספק כי בחירה של דיג‘יי לחתונה שלכם היא בין החשובות והוא זה שיקפיץ את האורחים, יכניס אותם לקצב ולאווירה, יגרום לאנשים לזוז ויצור חוויה מוזיקלית כייפית ונעימה כחלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. לבחירה זו חשיבות מכרעת ולכן שווה להשקיע בה זמן, מחשבה וכן, גם תקציב מכובד כדי שתוכלו לקבל החלטה על דיג‘יי מקצועי שחי, חולם ונושם מוזיקה בכל רמך איבריו..

די ג'יי לחתונה המלצותדי ג'יי לחתונה המלצות

יש עבור די ג'יי לחתונה המלצות שיכולות מאוד לסייע לכם בבחירה שלכם לפני החתונה. עם זאת, אתם לא רוצים להסתמך רק על המלצות כדי בעצם למנף את החתונה שלכם כמו שצריך. המלצות הן דבר מאוד נחמד, וחשוב מאוד לבחור בעל מקצוע שיש לו המלצות. אבל מצד שני, יש עוד דברים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כמו ביטוח צד ג', ניסיון וכן הלאה. 

 

די ג'יי לחתונה המלצות – האם להסתמך עליהן?

כפי שציינו, יש עבור די ג'יי לחתונה המלצות רבות, אבל אתם לא יכולים באמת להסתמך על כל ההמלצות האלה. המלצות צריכות להגיע ממקום ניטרלי ולאו דווקא מאתר הבית של אותו די ג'יי. עם זאת, כאשר מדובר על כמות גדולה של המלצות מתוך אתר הבית אתם כן יכולים להסתמך על כך. יש היום אתרים ניטרליים וכמובן בגוגל, שם אתם יכולים למצוא את כל המידע הנדרש אודות אותו בעל מקצוע. כמו כן, תוכלו גם לראות תגובות שהן לא חיוביות בהכרח, זה רק מחזק שמדובר על מקור אמין. חשוב להדגיש, אם יש כמות מזערית של לקוחות שלא מרוצים מסיבה כזאת או אחרת, יש לוודא למה הם לא היו מרוצים ואם זה נוגע אליכם. כמו כן, אפשר לראות את היחס של בעל המקצוע לאותן תגובות שזה בעצם דרך מעולה לראות את האופי של בעל המקצוע. תגובות שליליות הן דבר הגיוני כל עוד מדובר על כמות נמוכה ולא צריך להירתע מהן. 

איך לחפש נכון?

יש דרכים שונות על פיהן אתן צריכים להתבסס ולא רק על די ג'יי לחתונה המלצות. לאחר שעשיתם מעין סקר קצר וראיתם את כל ההמלצות שיש לאותו בעל מקצוע, אתם רוצים לבדוק את הניסיון שלו. בעל מקצוע בעל ניסיון של שנים רבות יוכל להעניק לכם שירות הרבה יותר מקצועי. ניסיון הוא דבר הכרחי לאירוע שלכם, די ג'יי שאין לו ניסיון בחתונות לא יידע להתנהל כמו שצריך. יש שוני גדול בין די ג'יי שמתמחה באירועים אחרים מחתונה לבין חתונה. בחתונות מדובר על אירוע אינטימי יותר, רגשי יותר וכמובן הרבה יותר מורכב מכיוון שאין קהל יעד מסוים, אלא הכל מעורבב. 

 כמו כן, אתם רוצים לחפש די ג'יי שיוכל להעניק שירות מתאים לז'אנר שאתם אוהבים לשמוע. ככל שבעל המקצוע יהיה דינמי יותר ככה זה יעזור לכם יותר. הדינמיות חשובה בדיוק בגלל הסיבה שציינו קודם לכן, יש קהל יעד מעורבב. יכול להיות ששירים מסוימים לא יעשו את העבודה כמו שצריך ברחבת הריקודים, הדי ג'יי צריך לדעת "לשנות את עורו" ברגע הצורך. 

גם אם יש עבור די ג'יי לחתונה המלצות, עליכם עדיין לוודא שמדובר על המלצות שנוגעות לסוג האירוע שלכם. יש אירועים מגוונים היום בכל הנוגע לאירועי חתונות. יש אירועים שהם בתוך אולם אירועים, אך יש לא מעט חתונות שהן בשטח פתוח, בחוף הים וכן הלאה. אתם רוצים לוודא שאותן המלצות נוגעות לסוג האירוע שלכם. לכן, עליכם לחפש מעבר ל"די ג'יי לחתונה המלצות". עליכם להיות יותר ספציפיים בחיפוש שלכם, בחרו די ג'יי שמתאים לחתונה בחוף הים, באירוע פתוח וכן הלאה. 

 

כמה עולה די ג'יי לחתונהכמה עולה די ג'יי לחתונה?

המחיר אותו תשלמו עבור די ג'יי לחתונה ינוע בין 2,000 ש"ח ועד 8,000 ש"ח. גם אם יש לאותו די ג'יי לחתונה המלצות רבות זה לא בהכרח אמור לשנות את המחיר. הדבר העיקרי אשר משפיע על המחיר הוא השירות והניסיון של בעל המקצוע, וכמובן המקום בו יהיה האירוע. המקום חשוב מכיוון שיש להתאים את הציוד לאופי האירוע. ברגע בו אתם בוחרים בבעל מקצוע שיש לו סט גיבוי, מגוון רחב של מוזיקה, ציוד מתקדם, יש לו הכשרה לימודית וכן הלאה, המחיר יהיה יקר יותר ובצדק. ברגע שאתם רואים די ג'יי שגובה מחיר נמוך מהשוק קחו בחשבון שכנראה מדובר על די ג'יי ללא ניסיון. אתם יכולים גם לבחור בדי ג'יי ללא ניסיון, אך הסיכון כאן גבוה יותר. זכרו שיש לאותו די ג'יי הרבה הוצאות על האירוע עצמו ובכללי על התחזוקה של העסק שלו ולכן, המחיר ינוע בדרך כלל בין 4,000 ש"ח עד 6,000 ש"ח עבור די ג'יי סטנדרטי לאירוע. 

 

כמה זמן מראש רצוי לקבוע?

כדי שתוכלו להיות שלמים עם הבחירה שלכם, עליכם כבר בתכנון האירוע הראשוני לקחת בחשבון איזה די ג'יי אתם בוחרים שיעמוד לצידכם. רצוי לקחת בחשבון שגם התאריך אותו אתם בוחרים עלול להשפיע על האירוע כולו מבחינת מחיר. המחיר גם עבור השכרת אולם אירועים וגם עבור שירותי די ג'יי יהיו גבוהים יותר בסופי שבוע ובימי הקיץ שם הביקוש גבוה יותר. ברגע בו אתם קובעים זמן רב מראש אין לחץ של ביקוש ולכן, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר אם תקבעו כמה שבועות עד חודשים מראש. 

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

074-7691221