אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו ! התקשרו 074-7691221

די ג'יי לחתונה מחירים

תקליטן לחתונה הוא מופע בידור חי, שנשכר בדרך כלל כדי לספק מוזיקה ובידור לאירוע. כמה עולה תקליטן לחתונה? דיג'יי לחתונה מחירים נעים בין 2,700 ₪ לבין 8,500 ₪ ומעלה, בממוצע. הכנו עבורכם את המדריך המלא למציאת תקליטן חתונה מחירים, טיפים, דגשים במציאת הדיג'יי ועוד.

בימינו הטכנולוגיים כל כך, בזכות האינטרנט, ניתן למצוא תקליטני חתונות בכל מקום. בלחיצת עכבר בלבד, תקליטנים יכולים כעת למלא את רחבת הריקודים במוזיקה שמתאימה לכל אירוע. אבל כשמחפשים בגוגל ביטויי חיפוש כמו די ג'יי לחתונה מחירים וטיפים, נתקלים בעשרות, אם לא במאות תוצאות חיפוש. אז בתוך אוקיינוס התקליטנים הזה, כיצד מוצאים תקליטן חתונה שיתאים בול לסגנון האירוע? הנה כל המידע לפניכם: די ג'יי חתונה מחיר, טיפים למציאת תקליטן ומה שבין לבין.

כמה עולה דיג'יי לחתונה?

שירותי DJ שונים עולים סכומים שונים וישתנו בהתאם לאירוע ולשעה ביום, לעונה בשנה, לסוגי השירותים הנוספים שיציעו, בהתאם למוניטין והניסיון שלהם ועוד גורמים. בחלק מהמקומות לאירועים עשויים להיות רק תקליטן אחד או שניים זמינים להשכרה, ואילו באולמות אירועים אחרים עשויים להיות תקליטנים רבים יותר. אם אתם מקבלים הצעת מחיר מאולם האירועים, הקפידו לקבל לפחות 2-3 הצעות מחירים מתקליטנים שונים.

ככה תוכלו לבצע השוואת מחירים בין תקליטני חתונות. כמו כן, יהיה חשוב לבדוק מחירון תקליטני אירועים באינטרנט. וזכרו, די ג'יי לחתונה מחירים משתנים בהתאם לכמות אנשי המקצוע שתצטרכו. אם למשל תצטרכו תקליטן לחתונה, איש תאורה ואפקטים שיגיע אתו, אולי גם גיטריסט, מתופף על תופים אלקטרוניים וכו' – המחיר ישתנה. סביר להניח שהמחיר יחצה את הרף העליון של 8,000 ₪.

כשמחפשים בגוגל ביטויי חיפוש כמו די ג'יי לחתונה מחירים וטיפים, נתקלים בעשרות, אם לא במאות תוצאות חיפוש

דיג'יי לחתונה מחירים לאירוע מותאם אישית

כמו שאמרנו, עלות תקליטן לחתונה משתנה בהתאם לשירות שאתה מחפש. אם אתם רק מחפשים די ג'יי שמשמיע מוזיקה ושומר על המסיבה, זו אפשרות זולה יותר. אם אתה מחפש מישהו שיכול ליצור נושא ספציפי ולספק רצועות מותאמות אישית, זה יעלה יותר. במקרה של תכנון אירוע בהתאמה אישית, די ג'יי לחתונה מחירים יהיו גבוהים יותר מתקליטן קלאסי.

עבור אירועים מותאמים אישית, תקליטני חתונות עשויים לגבות מחירים של כ-9,000 ₪ ומעלה, בעוד שהרף העליון של טווח המחירים לרוב יעצור ב-15,000 – 17,000 ₪. לרוב, יהיה מדובר באירועים יוקרתיים כשזה יגיע לרף העליון של טווחי המחירים האלו.

מה היתרונות של שכירת דיג'יי חתונות קטנות?

זו שאלה שאנשים שואלים לעתים קרובות, והיא לא פשוטה. בוא נפרט את היתרונות והחסרונות של דיג'יי חתונות קטנות. כדי לוודא שישבמקרה של תכנון אירוע בהתאמה אישית, די ג'יי לחתונה מחירים יהיו גבוהים יותר מתקליטן קלאסי לך את כל המידע שאתה צריך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, חשוב לדבר על יתרון האווירה.

דיג'יי לחתונה קטנה קובע את אווירת האירוע לא פחות מאשר חברת הקייטרינג. אם הקייטרינג יהיה ירוד באיכותו, האורחים לא ייהנו. ואם דיג'יי חתונה קטנה יהיה חובבן, גם אז האורחים לא יוכלו לספוג את האווירה הקסומה של אירוע מוצלח. אז יתרון חשוב הוא, יתרון יצירת האווירה באמצעות תקליטני אירועים קטנים.

האם בכלל כדאי לשכור דיג'יי לחתונה מחיר יקר?

אם אתם מחפשים מישהו שיכול לנגן מוזיקה פופולרית בסביבה פרטית או בחתונה מרגשת, אז תקליטנים יהיו האופציה הטובה ביותר עבורכם. הם יכולים לספק בידור לכל סוגי האירועים, החל מחתונות קטנות ועד לחתונות גדולות במיוחד.

עם מחירי הדיג'יי בעלייה, כך עולה השאלה האם התקליטנים שווים את זה לחתונות ואירועים קטנים. כל אדם שערך, הפיק או קיים אירוע אי פעם, יגיד לכם שגם אם די ג'יי לחתונה מחירים גבוהים, זה יהיה שווה את זה. בסופו של דבר, התקליטנים הם בעצם אלו שקובעים את אווירת, סגנון וטון האירוע שלכם.

מציאת די ג'יי לחתונות מחירים אטרקטיביים

תקליטנים לחתונה צריכים להיות מיומנים גם במוזיקה וגם בביצועי שלהם, ביכולות האירוח שלהם, בקשר הבין אישי עם האורחים ועוד.כל אדם שערך, הפיק או קיים אירוע אי פעם, יגיד לכם שגם אם די ג'יי לחתונה מחירים גבוהים, זה יהיה שווה את זה אחת המיומנויות המרכזיות של DJ הוא להיות מסוגל לקרוא את הקהל. זה אומר לדעת איך לדעת לאילו שירים רוקדים ואיזה שירים לא להשמיע. מיומנות זו תבטיח שאורחי החתונה שלכם ייהנו מהזמן שלהם באירוע, וכן יעזבו עם רושם חיובי, אולי אפילו מרוגשים מהחתונה שהרגע היו בה.

ישנם משאבים אינטרנטיים רבים שיכולים לעזור לכם למצוא תקליטן לחתונה, רק זכור שלא לכולם יש את אותו סט של כישורים. תצטרך לברר אילו מהם יש להם לפני שתבחר את התקליטן שלך, כולל בדיקת סוגי השירותים שהתקליטן מציע.

כמה טיפים למציאת תקליטן חתונה מחירים אטרקטיביים

✔️ כשאתם מחפשים תקליטן לחתונה, ודאו שיש לו ניסיון בסוגי האירועים שאתם מעוניינים לקיים.

✔️ ודאו שלאדם יש כתובת אימייל ופרטים ליצירת קשר הרשומים באתר האינטרנט שלו. זה יאפשר לכם ליצור איתם קשר בקלות.

✔️ בדקו באינטרנט דירוג וביקורות תמיד בחיפוש אחר דיג'יי לחתונה.

✔️ בצעו השוואת מחירים בין תקליטנים לחתונות.

✔️ קבלו מס' הצעות מחירים מתקליטנים בעלי ניסיון ומוניטין של שנים בתחום.

 

דיג'יי לחתונה מחירים

מלבד המקום שבוחרים לאירוע החשוב בחייכם כגון חתונה, יש לחשוב מה יהיה בתפריט, המוזיקה באירוע שתהיה האטרקציה החשובה ביותר וכן, בחירת דיג'יי לחתונה מחירים. יש לציין, כי בישראל, ישנם כל כך הרבה תקליטנים, כך שיש לבחור נכון את התקליטן  שיעשה לכם שמח בחתונה. המוסיקה בחתונה, היא זו שתקבע, אם החתונה מוצלחת או שמתנהלת  בעצלתיים, כי הדי ג'יי לחתונה אינו מספיק מקצוען, אין לו ניסיון וותק רב שנים, או שאינו יודע ליצור כימיה עם קהל המוזמנים. הפגישה הראשונה עם דיג'יי לחתונה מחירים, היא החשובה ביותר. מלבד המחיר, יש לבקש את הז'אנר האהוב עליכם ועל המוזמנים לחתונה, אם דיג'יי לחתונה מחיר, מציע גם עוד אטרקציות ועוד.

 

האם לדיג'יי בחתונה שלכם יש ציוד משוכלל וציוד גיבוי? 

זה עוד פרט חשוב שיש לברר, לפני שתבררו לגבי די ג'יי לחתונה מחירים. ציוד גיבוי על כל צרה שלא תהיה, חוב מאוד שיהיה לדי ג'יי שלכם. יש לחתום חוזה מחייב ביניכם לבין די ג'יי לחתונה מחירים, כך שתוכלו לדעת מראש את התנאים ואת מה שאתם מעוניינים לקבל מהדיג'יי בעת האירוע. יש לסכם מראש, לגבי הסדר של החתונה, מתי תהיה מוסיקה, באיזה שלבים, למשל בקבלת האורחים מוזיקת רקע, בין המנות שיוגשו ומוסיקה לריקודים שתתנגן לאחר הארוחה. תוכלו להגשים כל בקשה, למשל את השיר האהוב עליכם לפני הכניסה לחופה. גם המחיר ותנאי התשלום יש לכתוב בחוזה. מה שחשוב מכל דבר אחר, הוא לבחור דיג'יי מחיר, אשר יהיה סביר, התקליטן יהיה מנוסה ומוכר וכן, הגעתם אליו בזכות המלצות חמות של מכרים ובני מפחה.

בחרו דיג'יי לחתונה שלכם שיהיה קשוב לצרכיכם

הכימיה עם דיג'יי לחתונה מחירים , היא הדבר החשוב ביותר לפני כל דבר אחר. אם התקליטן מתעניין  בצרכיכם ומבין מיד מה אתם מעוניינים שיהיה בחתונה שלכם, סימן שמצאתם אדם מקצועי והחתונה תזרום נהדר, בדיוק לפי תכניתכם. קבעו עם הדי ג'יי פגישה בעת עבודתו, כך שתהיו בטוחים לבחירה נכונה של דיג'יי לחתונה מחירים, כאשר אתם יודעים כי הוא בעל ניסיון עשיר. שאלו לגבי האטרקציות השונות שהתקליטן מציע, אולי חלק מהן ימצאו חן בעיניכם ואף יהוו גימיק באירוע שלכם. אפילו אם הדיג'יי יודע לשווק את עצמו היטב, אין זה אומר כי בפועל הוא בעל ניסיון והוא מוצלח בעבודתו, כך שמה שחשוב לפני חתימה על חוזה מול דיג'יי לחתונה מחירים, זה הדבר החשוב ביותר לבדוק.

 

 אירוע בלתי נשכח כמו חתונה מיוחדת עם מוסיקה מדהימה

מה שמשפיע על אירוע כגון חתונה מוצלחת, הוא המקום, האוכל והמוסיקה, לכן  יש למצוא דיג'יי לחתונה מחירים סבירים ומקצועיות רבה של תקליטן, אשר יקפיץ את האורחים לרקוד וישמיע מוסיקה שמתאימה למוזמנים. יש לשים לב שהמוסיקה לא תהיה בדציבלים גבוהים מדי, כך שהמוזמנים באירוע, יוכלו לשוחח ביניהם בזמן הארוחה וכן, על התקליטן להתחשב גם באורחים המבוגרים שמגיעים לחתונה. מומלץ לשים לב במיוחד, כי דיג'יי לחתונה מחירים, הוא לא חובבן והמיקסים שלו מקצועיים ולא גרועים. השירים שיתנגנו, חייבים להיות קולחים. כמו כן, האם התקליטן מגביל אתכם בזמן? או שהוא יישאר עד אחרון האורחים ולא יבקש  כסך רב יותר כעמו אקסטרה על שעות נוספות לאחר הזמן המקובל באירוע.

 

אל תמהרו לבחור  דיג'יי לחתונה שלכם

דבר חשוב במיוחד, הוא לא לבחור מהר דיג'יי לחתונה מחירים, היות וישנם תקליטנים רבים ומוכשרים בישראל שיכולים לתת לכם שירות מקצועי ויגרמו לחתונה שלכם, להיות בלתי נשכחת. דווקא התחרות בין כל כך הרבה תקליטנים, עשויה להיות לטובתכם, היות והתחרות יכולה לגרום לכם למצוא דיג'יי לחתונה מחירים  אטרקטיביים. ישנם תקליטנים שגובים כמה אלפי שקלים ויש לעשרת אלפים שקלים ומעלה. המחיר תלוי כמובן בכמות המוזמנים, במוניטין של הדיג'יי וכדומה. למשל דיג'יי מוכר, יגבה יותר אבל לפחות תהיו בטוחים כי בחרתם בטוב ביותר.

מה כולל השירות של התקליטן שתבחרו לחתונתכם?

יש לשים לב, מה כולל השירות של דיג'יי לחתונה מחירים. האם השירות שהתקליטן מציע כולל פלייליסטים לבחירת שירים לכניסה לחופה, שיר סלואו שלכם לאחר החופה, האם הוא יכול לסייע לכם בשיר שניכם תשירו לאחר החתונה? עוד דבר שלא צריך לפסוח עליו, האם התקליטן עונה לכל שאלה שלכם? זו הסיבה, כי מומלץ שתכינו רשימת שאלות מראש לפני הפגישה שלכם עם התקליטן. במידה והגעתם לחברה מוכרת של תקליטנים, כאשר ביקשתם תקליטן מסוים, יש לשים לב, שהחברה לא תשלח תקליטן אחר ולכן, כל דבר, חייב להיות מעוגן בחוזה.  יש לשים לב להבנה המוסיקלית ביניכם לבין התקליטן. יש לתת כמה שיותר מידע, לגבי המוזמנים והעדפות המוסיקליות. בקשו להשמיע דוגמאות, כך שההתרשמות שלכם תהיה נכונה. אם מדובר בחתונה דתית, יש לבקש תקליטן שמתמחה בחתונות של מסורתיים או דתיים.

 

יש לשים לב לכל הדקויות בבחירה נכונה של תקליטן לחתונתכם, היות ומדובר על הערב החשוב ביותר בחיי כל זוג, כך שחתונה, חייבת להיות אירוע בלתי נשכח שהאורחים שלכם עוד ידברו עליו רבות.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

074-7691221