אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו !

די ג'יי מחירים

האירוע הגדול שלכם עומד בפתח ואתם מתרגשים ומצפים לו יותר מכל דבר אחר. חשוב מאוד לבנות מראש תקציב אשר ישמש אתכם לחתונה שלכם ולא לחרוג ממנו. עקב כך חלק גדול מן הזוגות מבררים עוד לפני החתונה כמה יעלה להם די ג'יי לאירוע שלהם. המחירים נעים בין 2,500 שקלים ל- 10,000 שקלים. כמו בתחומים רבים נוספים, קיימים מספר אלמנטים המשפיעים על המחיר, כמו כן תקליטן יכול להחליט מה הסכום המתאים לגבות לפי ראות עיניו. המאמר הבא יעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה על ידי התייחסות למחיר ועל ידי גומרים נוספים.

אל תתלהבו ממחיר זול

תקליטנים בתחילת דרכם יכולים לגבות מחירים נמוכים מכיוון שהם רוצים לצבור ניסיון בתחום או כי הם פשוט לא מספיק איכותיים. אך מןקיימים מספר פרמטרים עיקריים לפיהם נקבע המחיר שגובה הדי.ג'יי בהתאם לאופי האירוע הצד השני, ניתן גם לקבל שירות איכותי ומקצועי במחיר אשר נחשב נמוך יחסית. לכן אנו ממליצים לבדוק את התקליטן אם המחיר נשמע לכם נמוך מידי. בקשו להאזין לאירועים שהוא כבר תקלט בהם. נוסף על כך, אם אתם יכולים להגיע לאירוע בו אותו תקליטן מנגן זה נהדר, כך תוכלו לשמוע אותו בלייב ולבחון עד כמה הוא מקצועי.

די ג'יי מחירים

קיימים מספר פרמטרים עיקריים לפיהם נקבע המחיר שלוקח התקליטן, כעת נציג בפניכם חלק מן הפרמטרים הללו:

  • הניסיון של התקליטן בתחום – תקליטן חדש בתחום וחסר ניסיון ברוב המקרים יגבה מחיר נמוך יחסית מכיוון שהוא רוצה לצבור ניסיון בתחום, לעומת תקליטן בעל ניסיון בתחום שברוב המקרים יגבה מחיר גבוה יותר.
  • המוניטין של התקליטן – תקליטן בעל שם ומוניטין בתחום ירשה לעצמו לגבות מחירים גבוהים יותר מאשר תקליטנים אחרים.
  • הזמינות של התקליטן – במידה ומדובר בתקליטן בעל יומן עמוס, יכול להיות שתצטרכו לשלם סכום גבוה יותר כדי שהוא יפנה זמן עבורכם.
  • הציוד הנלווה – מכונות עשן, מגברים, מיקרופונים ועוד, תקליטן יכול לגבות סכום נוסף עבור כל הציוד הנלווה הזה, מומלץ לוודא מראש האם הוא לוקח עלות נוספת על ציוד נלווה ואם כן כמה.
  • כוח אדם – במידה והתקליטן מגיע עם צוות שמלווה אותו זה יכול להעלות את המחיר.
  • הוצאות נוספות – דלק, אחסון הציוד של התקליטן ועוד, כל אלה יכולים להעלות את הסכום שיגבה ממכם התקליטן.המחירים של שירותי הדי.ג'יי תלויים בין ביתר בעונת השנה בה מתבצע האירוע
  • רווחיות – כמובן שחלק גדול מן המחיר נקבע על פי הרווח שהתקליטן רוצה להרוויח מאותו אירוע.
  • העונה והתאריך בה מתקיים האירוע – כמו שאולמות רבים וגני אירועים מעלים את מחיריהם בתאריכים מסוימים, כך גם שאר אנשי המקצוע בתחום החתונות. כל תאריך מיוחד כמו למשל יום האהבה או סתם תאריך עגול ויפה יכולים להעלות את המחיר. כמו כן, ימי חמישי, שהם הימים הנחשבים ביותר לחתונות, ועונת הקיץ שהיא העונה הנחשבת ביותר לקיום חתונות, שני הגורמים הללו משפיעים על המחיר ויכולים להעלות את המחיר בצורה משמעותית.

תקליטן בעונת הקיץ יגבה בין 4,000 שקלים ל-10,000 שקלים.

תקליטן בעונת החורף יגבה בין 3,000 שקלים ל-7,000 שקלים.

  • אופי האירוע – אופי האירוע הוא ללא ספק גורם אשר משפיע מאוד על מחיר התקליטן, קיים הבדל משמעותי בין תקלוט בחתונה קטנה יחסית לבין תקלוט בחתונה ענקית ומפוארת אשר מתקיימת באולם ענק – חשוב לדעת שגם אם קיימת מערכת הגברה באולם, לא בטוח שהיא תספיק. משך הזמן של האירוע והשעות בו הוא יתקיים יכולים גם להשפיע על המחיר אותו יגבה התקליטן, לכן מומלץ לסכם מראש עם התקליטן על שעות העבודה באירוע שלכם. נוסף על כך, תקליטן בגן אירועים או באולם מסודר לא יגבה מכם את אותו מחיר כמו לאירוע על חוף הים או ביער, המחיר ישתנה עקב עלות ההקמה של העמדה והבאת הציוד למקום שאינו מתאים לחתונות.

טיפים לבחירת תקליטן לחתונה שלכם

בחירת תקליטן לאירוע שלכם היא ללא ספק החלטה שלא ניתן להתעלם ממנה ובחלק גדול מן המקרים מדובר בהחלטה לא פשוטה בכלל.מחירי הדי.דג'יי לאירוע יותאמו לגודל האירוע וסך שעות העבודה של התקליטן בשונה מנושאים אחרים באירוע כמו למשל חליפת החתן או שמלת הכלה, כאשר מדובר בתקליטן לאירוע קשה מאוד להחליט על סמך חיצוניות או תיק עבודות ונדרשת בדיקה של גורמים נוספים. הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם בקבלת ההחלטה החשובה הזאת.

חיבור ביניכם לבין התקליטן

הפגישה הראשונה שאתם עורכים עם התקליטן נועדה ביו היתר לבדוק האם נוצר חיבור ביניכם לבין התקליטן. מדובר על נושא חשוב מאוד מכיוון שהתקליטן צריך להבין אותכם ולהתחבר אליכם כדי שהוא יצליח להפוך את מסיבת החתונה שלכם לבלתי נשכחת בדיוק כפי שאתם חולמים. אתם צריכים להרגיש במהלך הפגישה כי לתקליטן באמת אכפת מכם ושהוא נותן לכם את מלוא תשומת הלב. גם אם קיבלתם אינספור המלצות על תקליטן מסוים ובמהלך הפגישה שערכתם איתו הרגשתם שלא נוצר ביניכם חיבור, אל תבחרו בו. החתונה הזאת היא האירוע שלכם ועקב כך ההרגשה שלכם ותחושות הבטן שלכם בנוגע לתקליטן הן חשובות ביותר.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים