אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו !

די ג'יי מחיר

די ג'יי מחירדי ג'יי מחיר

די ג'יי הוא אחד התפקידים היותר נחשקים שהרבה אנשים חולמים לעבוד בהם. ראשי התיבות של די ג'יי הוא למעשה דיסק ג'וקי. המשמעות היא לרכוב על דיסק… נשמע פחות טוב בעברית אין איך להתחמק מזה. יש לדי ג'יי תפקיד מאוד ברור, לגרום לכולם ברחבה לרקוד, לכן חשוב לבחור די ג'יי שיכול לענות על הצרכים של האירוע שלכם. די ג'יי גם מכונה תקליטן, אין למעשה הבדל בין שני המונחים. עבור שירות די ג'יי מחיר משתנה בהתאם לאופי האירוע ובהתאם למוניטין של בעל המקצוע. חשוב להדגיש, ככל שיש לתקליטן מנעד רחב יותר של אפשרויות ככה הוא יקבל יותר עבודה. עם זאת, בתור לקוחות עסקיים אנחנו רוצים לבחור מישהו עם תחום התמחות בהקשר שלנו, בין אם מדובר על טרנסים או מוזיקה דתית. 

 

די ג'יי מחיר בהתאם לציוד

למעשה, הציוד של הדי ג'יי לא אמור באמת להשפיע על המחיר, מדובר על השקעה שלו שככה הוא מוכר את עצמו. התפקיד של הדי ג'יי הוא לדאוג למוסיקה עצמה ולא לציוד. יש בעלי מקצוע אשר יביאו איתם מערכות הגברה, ככה המחיר יכול לעלות. במקרה בו יש לכם מערכת הגברה אפשר לחסוך מעט. מה שדי ג'יי צריך הוא ציוד תקלוט, מחשב, קונטרול, מערכת טיים קוד ועוד. הרמה של הציוד בטח לא תאמר לכם כלום אבל היא מאוד יכולה להשפיע על המחיר. בדרך כלל די ג'יי עם מוניטין מאוד גבוה הוא בעל מקצוע אשר יעלה לנו לא מעט.

יש מוסדות לימוד אשר מעניקים הכשרה לדי ג'יי, אבל זה לא באמת נוגע אליכם. בשביל לבחור די ג'יי כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשמוע מה יש לו להציע. די ג'יי איכותי יוכל לשלוח לכם דוגמאות מאירועים שבהם כבר היה, מוסיקה מקורית וכן הלאה. אתם צריכים לדעת האם זה מתאים לכם גם מבחינת איכות המוזיקה וגם מבחינת תקציב.

 

די ג'יי מחיר משוער

חישוב העלויות עבור שירותיו של די ג'יי הוא דבר שצריך לקחת בחשבון בחישוב החשבון הכולל. אם אתם עומדים לפני אירוע כבר בהתחלה רצוי לברר כמה יעלה לנו די ג'יי. הרבה אנשים גם מכירים כבר את בעל המקצוע ממקומות כאלה ואחרים ולא יהיו מוכנים להתפשר על די ג'יי אחר. לכן, חשוב להתאים את התקציב כבר בהתחלה ואולי לקזז במקומות אחרים שלא קשורים לרחבת הריקודים. עובר די ג'יי מחיר משתנה בהתאם לרמה של בעל המקצוע. המחירים אמורים לנוע בין 2,000 ש"ח ועד כ-10,000 ש"ח עבור אירוע פרטי. כמובן, יש בעלי מקצוע אשר יש להם מוניטין גבוה בארץ ובעולם, בזמנים כאלה המחירים יכולים להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים לאירוע. 

 

די ג'יי מחיר זול

האמת כדאי לחסוך בעלויות של הדי ג'יי? יש היום הרבה תקליטנים שנמצאים בתחילת דרכם והם יכולים להציע לכם מחיר ממש נמוך. אין שום דבר פסול בלפנות לבעל מקצוע אשר נמצא בתחילת דרכו, אבל יש לדעת להבחין בין בעל מקצוע איכותי ובעל מקצוע מתפשר. שימו לב שאתם לא מתפשרים על המחיר בשביל איכות נמוכה יותר. אפשר היום למצוא בעלי מקצוע מאוד איכותיים אשר מציעים לכם מחירים אטרקטיביים. אסור לכם להתפשר או לסגור עסקה לפני שאתם שומעים את כל מה שיש לדי ג'יי להציע לכם. רצוי להיפגש על בעל המקצוע, להכיר אותו ולבדוק את הכימיה ביניכם. המחיר אותו נשלם עבור די ג'יי איכותי בדרך כלל יהיה החל מ-4,500 ש"ח לאירוע ועד עשרות אלפי שקלים. מדובר על תקליטנים עם מוניטין רב ויש להם ביקוש יחסית גבוה, לכן המחיר הוא גבוה. עדיין תוכלו למצוא בעלי מקצוע אשר ידרשו פחות ויהיה איכותיים.

די ג'יי מחיר עבור חתונה

די ג'יי מחיר חתונה הוא משתנה בהתאם לתקופות השונות. בדרך כלל המחיר אותו נשלם יהיה כפי שציינו מקודם, אבל יש תקופות שיש יותר חתונות, בדרך כלל בחודשי הקיץ. בזמנים בהם הביקוש גבוה המחיר עולה. לכן, בעלי מקצוע אשר דרשו 4,000 ש"ח עבור אירוע יכולים לדרוש עכשיו 5,000 ש"ח וכן הלאה. אם אתם לא מוכנים להתפשר על בעל מקצוע אחר ממי שאתם מכירים, תאלצו לשלם את המחיר הגבוה בחודשי הקיץ. היתרון בחודשי הקיץ שאין חשש מפני גשם והריקודים שלכם לא יהרסו בשום מצב שבעולם. כמו כן, גם אולמות אירועים גובים מחירים יקרים יותר עבור ימי חמישי לדוגמא, כמו כן גם הדי ג'יי. עבור די ג'יי מחיר אשר משתנה בהתאם ליום שבשבוע כמו עסקים רבים. 

 

די ג'יי מחיר – טיפים להורדה במחיר

אם אתם רוצים למצוא די ג'יי איכותי במחיר הגון תוכלו לפנות לאתרים שונים אשר מציעים דילים לחבר'ה צעירים שרוצים להתחתן בקרוב. כמו כן, ברגע שיש לכם חברת הפקה היא יכולה לדאוג גם לתקליטן. חברת ההפקה תקבל מחיר יותר נמוך ממה שאתם הייתם משלמים אם הייתם סוגרים את בעל המקצוע באופן עצמאי.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים