אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו !

כל מה שצריך לדעת על דיג'יי לאירוע קטן

אם עד לפני כמה שנים, רוב האירועים אותם היו מפיקים בישראל היו אירועים גדולים, בגני אירועים ואולמות גנדיויזיים ויוקרתיים, היום חלה עליה של ממש בקרב משפחות, זוגות ומפיקים אירועים הממליצים דווקא על אירועים קטנים. לאירוע קטן יש מגוון של יתרונות אבל לא לשם כך התכנסנו היום. המאמר הבא בא לדון בכל מה שצריך לדעת על דיג‘יי לאירוע קטן. אחד מבעלי המקצוע הכי חשובים והכי מהותיים עבור כל אדם שמתכנן אירוע בין אם זו חתונה ובין אם בר מצווה.

הרי רוב האנשים שמתכננים אירועים מעוניינים להשיג אווירה של מסיבה שבה כולם עומדים על הרגליים מתחילת הערב ועד סופו! השיטה הטובה ביותר להשיג מטרה זו היא להזמין דיג'יי לאירוע קטן שמשמיע פלייליסט קליט על מנת שאנשים לא ירצו לשבת. מהריקוד הראשון ועד לשלבים האחרונים של האירוע, המוזיקה מספקת את הטון לאירוע והדיג'יי אחראי על חוויית האורחים שלכם.

החשיבות שבבחירת דיג‘יי לאירוע קטן

בחירת דיג'יי לאירוע קטן, שיש לו מיומנות מקצועית וניסיון עשיר בתחום, מאפשרת להעביר את האחריות לידיו והוא נדרש לוודאדיג'יי לאירוע קטן אינו מסתמך על האינטרנט להשמעת המוזיקה שהצלילים הנכונים יושמעו באירוע.

יחד עם מציאת התקליטן הנכון שמתאים לתקציב שלכם, וזמין בתאריך האירוע, מומלץ לשכור איש מקצוע שיודע לשלוט בלהיטים האהובים עליכם משנות התשעים, שמבין מה גורם לאנשים לרקוד, ולהתאים את סוגי הריקודים לכל האורחים, בכל הגילאים. ללא קשר לסגנון שאתם מחפשים, דיג'יי לאירוע קטן צריך להיות מסוגל לעבוד איתכם על מנת להפוך את האירוע שלכם למיוחד.

הימנעות מהסתמכות על WiFi

דיג'יי לאירוע קטן אינו מסתמך על האינטרנט להשמעת המוזיקה. תקליטנים רבים מאחסנים היום עשרות אלפי שירים על הענן, אבל חשוב לא לסמוך על האינטרנט להשמעת המוזיקה, כי יש סיכוי שהאינטרנט לא יעבוד.

לכן יש לבחור דיג'יי שלא רק שהוריד את כל השירים שלו לקבצי השמעה במחשב, אלא שיש לו גם כונן גיבוי למקרה של חרום.

צורת התקשורת המועדפת על דיג'יי לאירוע קטן

למארגני אירועים שאינם יכולים להתנתק מהרמיקס של ג'סטין ביבר, דיג'יי לאירוע קטן מבקש לקבל מייל מיד אם אתם מעוניינים להוסיף את הבחירה הזו לסבב השמעת המוזיקה באירוע שלכם. התקשורת עם הדיג'יי צריכה להיות זמינה, ואתם יכולים להתקשר אליו או לשלוח לו מייל כדי לקיים תקשורת טובה. אם שמעתם שיר ברדיו ואהבתם אותו, צרו קשר עם הדיג'יי.

מבחינתו, לרשום את השיר בהערות שלו זה לא עניין גדול, אבל אתם עשויים לשכוח מזה תוך כמה שעות. לכן חשוב לשמור על קו תקשורת פתוח. דיג'יי לאירוע קטן מעדיף שהלקוחות שלו יאגדו את הבקשות וההערות שלהם, כמו למשל להכריז על רגעים חשובים במהלך האירוע, באימייל או במסמך וורד אחד, ולשלוח לו לא יאוחר משבועיים לפני האירוע.

להזמין דיג'יי לאירוע קטן שמשמיע פלייליסט קליט על מנת שאנשים לא ירצו לשבת

הזמנה מאורגנת

מומלץ לא לשלוח הודעות טקסט או קטעים של המוזיקה הנדרשת לאירוע במייל. דיג'יי לאירוע קטן, שיש לו מוניטין מעולה בתחום, מופגז בתקשורת מקוונת וההזמנה עשויה ללכת לאיבוד. הכול צריך להיות רק במסמך אחד, ואם הדיג'יי עובד בלוח זמנים עמוס, הוא זקוק לזמן כדי לתכנן היטב את האירוע שלכם.

לכן מומלץ לברר איזו שיטה מועדפת על דיג'י לאירוע קטן ולהקפיד לא לשלוח מסרים מרובים בשעות שונות של היום והלילה, כשאתם שומעים ג'אם אהוב עליכם או אם אתם מעוניינים להקדיש שיר לאורח מיוחד באירוע.

דיג'יי לאירוע קטן צריך לדעת מי יגיע לאירוע

גם אם האירוע מורכב בעיקר מהחברים של המארגנים, בגילאים צעירים ומבוגרים, או מבני משפחה בכל הגילאים, חשוב ליידע דיג'יידיג'יי לאירוע קטן, שיש לו מוניטין מעולה בתחום, מופגז בתקשורת מקוונת וההזמנה עשויה ללכת לאיבוד לאירוע קטן על האורחים שיגיעו על מנת שהוא יוכל להיות מוכן עם מוזיקה שתשמח את הקהל הספציפי הזה. הוא צריך לדעת להשמיע מוזיקה שמתאימה למבוגרים ולילדים קטנים, ולמנוע מהם לשבת במשך כל האירוע.

הוא צריך לדעת להשמיע מוזיקה בעוצמה הנכונה, ולהכיר את כל המשתתפים באירוע. חשוב לדווח לו על כמות האורחים שאתם מתכננים לקבל, ועל הדמוגרפיה, ולא להניח שהוא יודע הכול על מוזיקה, כי יש תקליטנים שמכירים רק את המוזיקה הנוכחית.

עלות דיג'יי לאירוע קטן

תעריפי דיג'יי לאירוע קטן משתנים בהתאם למאפיינים כמו המוניטין של התקליטן, משך הזמן בו נדרשים שירותיו, ובקשות מיוחדות שנלוות לשכירת השירותים, כמו למשל הנחיית האירוע. המחירים יכולים להתחיל מ-1,000 ₪ ולהגיע עד 5,000 ₪. מה שכמובן משפיע על המחיר של עלות דיג‘יי לאירוע קטן זה כמה דברים. קודם כל הזמינות של הדיג‘יי או יותר מדויק להגיד הפופולאריות שלו. כלומר, ככל שהדיג‘יי יותר פופולארי, ככל שהשם והמוניטין שלו יותר בולטים בסצנת האירועים והמסיבות, ככה המחיר שהוא יקבע גבוה יותר, לפחות זה ככה ברוב המקרים. דבר נוסף שמשפיע על המחיר הוא האורך של האירוע. למשל, חתונה קצרה ביום שישי בצהריים משעה 12:00 ועד 15:00, שונה בתמחור שלה מחתונה שנמשכת אל תוך הלילה.

איך בוחרים דיג‘יי לאירוע קטן?

ובכן יש כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב כאשר בוחרים דיג’יי לאירוע קטן.

  1. כימיה ותקשורת – חשוב שתהיה כימיה ביניכם. אתם צריכים לתקשר טוב אחד עם השני ולהבין אחד את השני, כי בסופו של דבראם יש דיג’יי לאירוע קטן, ספציפי שמדבר אליכם ודווקא אותו אתם רוצים, שווה אולי לבדוק איתו מתי הוא פנוי ורק אז לבחור את המקום. הוא זה שישפיע על האווירה של האירוע שלכם, קטן ככל שיהיה. יש לו תפקיד סופר חשוב ולכן כדאי שתבחרו מישהו שמבין אתכם ומתקשר איתכם בצורה טובה וחיובית כמובן.
  2. ניסיון ומקצועיות- אתם צריכים לחשוב האם אתם לוקחים לאירוע שלכם דיג’יי הנמצא בתחילת הדרך שלו, או שלחילופין אתם רוצים מישהו עם המון ניסיון בתחום. להחלטה הזו יש השפעה על המחיר וגם על התוצאה הסופית. זה לא אומר שדיג’יי שנמצא בתחילת הדרך פחות טוב מדיג’יי מנוסה, לפעמים אפילו ההיפך הוא הנכון, אבל זה כן משהו שצריך בדיקה.
  3. הקשבה – בחרו בדיג’יי שמקשיב להעדפות המוזיקליות שלכם, כזה שידע לקרוא את הקהל בזמן אמת והתאים את המוזיקה לצרכים של האירוע. חשוב מאוד שתשדרו על “אותו גל”. אם יש מוזיקה מסוימת, זמר מסוים או הרכב מסוים שאתם לא אוהבים או לא מתחברים, שווה לציין את זה בפני הדיג’יי.
  4. זמינות – עוד דבר שחשוב לשים אליו לב הוא רמת הזמינות של הדיג’יי. בדרך כלל נהוג קודם כל לקבוע תאריך לאירוע שלנו ורק אז לבחור ספקים, אבל אם יש דיג’יי לאירוע קטן, ספציפי שמדבר אליכם ודווקא אותו אתם רוצים, שווה אולי לבדוק איתו מתי הוא פנוי ורק אז לבחור את המקום.
  5. מחיר – כאמור עלויות של דיג’יי לאירוע קטן משתנות ומושפעות ממגוון של מאפיינים וקריטריונים. אם יש לכם תקציב מסוים, יכול להיות שתצטרכו לחפש דיג’יי בהתאם לאותו תקציב או לחילופין להקטין קצת תקציב של דבר אחר.

לסיכום, בחירת דיג’יי לאירוע קטן היא בחירה חשובה לכל אירוע. בחירה אשר תשפיע על הצלחת האירוע שלנו ללא יוצא מן הכלל. לכן, השקיעו מחשבה, זמן, היפגשו עם הדיג’יי ורק אז החליטו.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים