אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו ! התקשרו 074-7691221

תקליטן מומלץ לחתונה

תקליטן מומלץ לחתונהתקליטן מומלץ לחתונה

תפקידו של תקליטן הוא אולי לבדר אורחים באמצעות מוזיקה, אבל האמת היא שתקליטני חתונות עושים הרבה מעבר לזה. במילים פשוטות – הם ממש קובעים את האווירה של האירוע. רוצים אירוע מהסרטים, מרגש וכזה שתזכרו שנים? בואו נדבר על זה.

תקליטני חתונות מומלצים אחראים על יצירת מצב הרוח, השמעת שירים שכולם ייהנו ועל שמירת המסיבה חיה ופועמת. די ג'יי מומלץ לחתונה נשכר כדי לוודא שקבלת הפנים בחתונה תעבור בצורה חלקה. כמו כן, הם אחראים לדאוג שלכולם יהיה זמן איכות אחד עם השני, כאשר ברקע מתנגנת מוסיקה התואמת את שלב האירוע. 

כיצד תקליטן חתונות יתאים את הרקע המוסיקלי של האירוע

למשל, בשלב קבלת הפנים בדרך כלל המוסיקה תהיה רגועה יותר, וזה תפקידו של תקליטן לדעת זאת. בשלבים המאוחרים יותר של החתונה, תפקידו של תקליטן מומלץ לחתונה הוא לשמור על רחבת הריקודים בחיים.

תקליטן הוא אדם שקובע את האווירה לחתונה, בעוד שהם אחראים על השמעת מוזיקה המתאימה לנושא החתונה, והם יכולים גם לעזור ביצירת פלייליסט. אם יש לכם פליי-ליסט שאתם מעוניינים להשמיע בחתונה, יהיה חשוב לעדכן מראש את התקליטן בכך שאתם מביאים פלייליסט משלכם. ככה הוא יוכל לבדוק אותו, ולוודא כי הפלייליסט תואם מבחינת אורכו, סוגי השירים, סוגי הקבצים, איכויות הסאונד של הקבצים וכו'. 

מה עוד תקליטן יעשה באירוע? סוגי שירותים נוספים 

בעוד שהתקליטן אחראי בעיקר על השמעת מוזיקה, חלק מהתקליטנים מספקים גם תאורה וויזואליות שמתאימה לסט שלהם. זוג מתחתן באולם מפואר והם רוצים לשכור תקליטן? החתן והכלה רוצים שהמוזיקה תהיה מסונכרנת עם מצב הרוח של היום הגדול שלהם? רוצים גם תאורה רומנטית שמהבהבת בהתאם לקצב המוסיקה? כל זאת ועוד, הם התפקידים של תקליטן מומלץ לחתונות.

במקרה מסוימים, תקליטנים משמיעים מוזיקה וכן רוקדים על רחבת הריקודים במהלך האירוע. אם אתם שוכרים תקליטן לחתונה שלכם, תבדקו מה השירותים הנוספים שהוא מספק. כמו כן, חלק מהתקליטנים גם משלבים כלי נגינה חיים באירועים. בואו נדבר גם על זה. 

תקליטן מומלץ לחתונה עם כלי נגינה חיים 

דיג'יי מומלץ לחתונה נתפס לעתים קרובות כדיג'יי עם מוסיקה "מהונדסת". הם נשכרים בדרך כלל לאירוע כדי להשמיע מוזיקה במהלך המסיבה, כאשר הסט-ליסט שלהם יכול להיות מושמע חי או מוקלט מראש. אבל, בימינו יש גם אופציה נוספת.

אנחנו חיים בעידן מאוד מתקדם טכנולוגית, מה שהוביל לפיתוח של כלי נגינה אלקטרוניים הנשמעים לגמרי כמו כלי נגינה חיים. למשל, תופים אלקטרוניים. ישנם תקליטנים מומלצים לחתונות שמשתמשים בתופים כאלו, מה שנותן איזשהו ערך מוסף משמעותי בהופעה שלהם. כמו כן, ישנם גם תקליטני חתונות שמשתמשים בגיטרות חשמליות, סקסופון, אפילו חליל ועוד. מרגיש לכם מעניין? מעולה, דברו עם הדיג'יי ובררו אילו סוגי שירותים נוספים הוא מספק. 

האם תקליטן מומלץ לחתונה שמצריכה ניהול?

DJ's לא רק מנגנים מוזיקה, הם גם עוזרים בכל שאר ההיבטים של האירוע. הם נוטים להיות אחראים על תאורה, סאונד והגדרה לאפקטים מיוחדים. במקרים מסוימים, הם אף יספקו סיוע בתכנון או בניהול במקום במידת הצורך.

אם האירוע שלכם מצריך ניהול ואין לכם מנהל אירוע, אתם יכולים לבדוק עם התקליטן לגבי שירות זה. לא הרבה תקליטנים יוכלו לקחת על עצמם את האחריות של ניהול אירוע שלם, ככה שחשוב לבדוק זאת מראש. 

10 טיפים איך למצוא תקליטן מומלץ לחתונה

  1. אם אתה מחפש תקליטן לחתונה, וודא שהוא ייקח את הזמן כדי להיפגש איתך ולדון בחזון ובנושא שלך, באופן בו אתם רואים את האירוע שלכם מתקיים. 
  2. שאלו אם יש לתקליטן ניסיון בחתונות דומות לשלכם, ואם הם עבדו עם לקוחות כמו אורחי החתונה שלכם. 
  3. בחנו את תיק העבודות של התקליטן, לכל תקליטן חתונות אמור להיות תיק כזה. 
  4. בקשו מהתקליטן את רשימת הלקוחות שמסוגלים להמליץ על שירותיו. 
  5. בצעו השוואת מחירים בין תקליטנים מומלצים לחתונות בכל הארץ. 
  6. קחו בחשבון, ככל שהתקליטן יגיע ממקום מרוחק יותר, כך הוא יגבה יותר על שירותיו. 
  7. בדקו ביקורות ותגובות של גולשים במדיות החברתיות.
  8. בדקו ביקורות של גולשים בדף ה"גוגל" של התקליטן ("גוגל מיי ביזנס").
  9. בקשו הפניות והמלצות על תקליטנים מהחברים, בני משפחה או חברים בעבודה. 
  10. קבלו לפחות 2-3 הצעות מחיר מתקליטנים מומלצים לחתונות. 

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר מנצחת לתקליטן חתונות 

בסופו של דבר, תקליטנים לחתונה אחראים לוודא שהחתונה תעבור בצורה חלקה ושכולם ייהנו. אם אתם מחפשים תקליטן מומלץ לחתונה שלכם, ניתן לסווג תקליטנים לחתונה לשני סוגים. הראשון דומה ללהקה שמנגנת מגוון מוזיקה בין השירים, והשני הוא מישהו שמנגן אך ורק את המוזיקה שלו.

תקליטן לחתונה ינגן בדרך כלל במהלך הטקס, שעת הקוקטייל וקבלת הפנים, לאחר שבירת הכוס ועוד. אם אתם צריכים סיוע נוסף במציאת התקליטן שלכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כעת ואנחנו נשלח לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר. 

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

074-7691221