חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
  • אזור בארץ

  • סוג אירוע

  • סגנון מוזיקה

  • איפוס

השכרת ציוד לאירועים מחירים✔️ טיפים לחסכון בהוצאות

יש הבדל בין העדפה לחסוך קצת כסף לבין קביעת סכום נכבד מעלויות האירוע, לכן חשוב להבין את מאפייני השכרת ציוד לאירועים מחירים. למעשה, ברגע שאנחנו בוחרים להפיק אירוע, בין אם מדובר באירוע עסקי או פרטי, קטן או גדול בבית או בחוץ, אחד הדברים שיותר יכולים להקל עלינו הוא ללא ספק בחירה של חברה המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים. כמה טיפים לחסכון בעלויות שיסייעו לכם לקיים אירוע טוב, אבל בעלות נמוכה.

העדפת הציוד הדרוש לעומת הציוד המועדף

כל כך קל לערבב בין צרכי אירוע לבין העדפות האירוע, אבל הקדשת הזמן להבנת ההבדלים בין שני ערכים אלו מאפשרת בחירת הציוד החיוני לאירוע שלכם. אוהל גדול הכרחי לאירועים בחיק הטבע, וכך גם מציאת שירות טוב להשכרת כיסאות.

אבל יש היבטים נוספים של השכרת ציוד לאירועים מחירים שחשוב להבין. כדאי להחליט גם על כמות הצלמים שצריכים להיות באירוע, ועל שירותי העיצוב. באמצעות הכנת רשימת כל הפריטים הנחוצים והמועדפים, ניתן לשמור על סדר העדיפויות במיקוד ולהתחיל לבחור את כל הפריטים היוקרתיים שהאירוע שלם צריך או שניתן להסתדר בלעדיהם.

הבנת השירותים המוצעים

אנשים רבים שמתכננים אירועים מופתעים לגלות את סוג השירותים המוצעים על ידי חברה שמשכירה ציוד לאירועים מחירים משתלמים.מה המחירים המקובלים בארץ עבור השכרת ציוד לאירועים יתר על כן, אתם תהיו מופתעים עוד יותר כשתגלו שאתם יכולים לקבל כמעט את כל הציוד הדרוש לכם מחברה אחת.

חשוב לזכור שחברה שמספקת ציוד לאירועים מתפתחת ללא הרף, ומציעה הרבה יותר מהציוד הסטנדרטי. החברה מציעה אפילו את כל החבילה, כמו לחתונות, מהפרחים ועד לעיצוב חלל האירוע ואפילו הצלמים!

הנה נקודה שחשוב להבין

חשוב להבין מה כוללים מגוון שירותי השכרת ציוד לאירועים מחירים, על מנת להבין אם אתם יכולים לקבל יותר מהצרכים שלכם.

ככל שאתם עובדים עם חברה שמציעה יותר שירותים, אתם חוסכים יותר זמן וכסף, אבל הקפידו רק לוודא שאתם בודקים את התחום קודם.

בחירת חברת השכרת ציוד לאירועים באזור שלכם

בחירת חברה שמספקת שירותים באזור שלכם, מגיעה עם כמה יתרונות, במיוחד מנקודת מבט של שירותי השכרת ציוד לאירועים מחיריםהאם יש הבדל במחיר השכרת ציוד לאירועים בין הצפון למרכז הארץ משתלמים.

כך, לדוגמא, אם אתם מזמינים אוהל גדול מחברה לידכם, סביר להניח שתקבלו הנחה משמעותית עבור דמי הובלה בלבד. שלא לדבר על כך שלנציגי החברה יהיה קל יותר להגיע אליכם בזמן לאירוע עם כל הציוד הדרוש.

הימנעות מעלויות החלפה

חשוב לזכור שכשמארגנים אירוע, השכרת ציוד לאירועים מחירים צריכים לעמוד בתקציב. יש לדאוג לשלם גם עבור כל ציוד שניזוק במהלך השימוש בו.

לכן חשוב לוודא ששום ציוד שאתם משכירים אינו נפגע במהלך האירוע. תשלום עלויות החלפה עלול להיות יקר מאוד אם לא תיזהרו.

מחירון השכרת ציוד לאירועים

אוהל עד 45 מ"ר. 1,400-2,000 ₪.

ברזנט נגד גשם. בין 10-69 ₪.

רשת הצללה. בין 20-30 ₪.

מקרן מקצועי. בין 300-800 ₪.

עיצוב חופה. בין 1,000-1,500 ₪.

במה לחופה. בין 2,000-5,000 ₪.

במה למופעים קטנים. בין 80-130 ₪ למ"ר.

במה למופעים גדולים. בין 120-180 ₪ למ“ר.

השכרת כלים לפי כמות אנשים

צלחות לעיקרית, צלחות לראשונה, כוסות שתיה קלה, כוסות יין, כוסות אלכוהול, סכו“ם, מפות, מפיות וכדומה. בדרך כלל חברותעל פי אילו קריטריונים נקבעים המחירים להשכרת ציוד לאירועים המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים מאפשרות למעשה לקהל הלקוחות להזמין ציוד בהתאמה אישית לפי גודל האירוע.

  • חבילת כלים לאירוע קטן של עד 50 מוזמנים 1,500-3,000 ש“ח
  • חבילת כלים לאירוע בינוני של עד 100 מוזמנים 1,800-3,500 ש“ח
  • חבילת כלים לאירוע גדול של עד 300 מוזמנים 3,000-5,000 ש“ח
  • חבילת כלים לאירוע ענק של עד 500 מוזמנים – 4,000-7,000 ש“ח

המחיר משתנה לא רק בהתאם לכמות הציוד שתזמינו, אלא גם בהתאם לסטנדרט, כלומר יש הבדל ניכר בין צלחות סטנדרט לבנות לבין צלחות מעוצבות, יש הבדל בין מפות ומפיות סינטטיות למפיות כותנה, כלומר ככל שהציוד יותר איכותי, ככה המחיר עולה.

ציוד נוסף אותו ניתן להשכיר מחברות השכרת ציוד לאירועים הם פתרונות הצללה כמו אוהלים מסוגים שונים ושמשיות, פטריות חימום, מזגנים ניידים, מערכת סאונד, גנרטור, מקררים ועוד.

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: