מחירון דיג'יי לאירועים

מחירון דיגי לאירועים לשנת 2022

מחירון דיגי לאירועים לשנת 2022

 

מה משפיע על עלות מחירון דיגי לאירועים?

בהיותכם בוחרים דיגי לאירוע אותו אתם מפיקים, יש כמה קריטריונים אשר בדרך כלל משפיעים על העלות הסופית אותה גובה הדיג׳י. להלן כמה מהם שיסייעו לכם לקבל החלטה על בסיס אותם שיקולים.

  1. עם/ללא חבילה – פעמים רבות שאנו בוחרים להפיק את האירוע שלנו באולם, מדובר בחבילה שלמה הכוללת את תהליך ההפקה כולו. לרוב מדובר בימי הולדת כמו בת מצווה, בר מצווה או בריתות למשל. בחתונה זה שונה, כי רוב הזוגות יעדיפו לבחור את הדיגי שלהם בעצם. בכל מקרה, לרוב חבילה מוזילה את עלות הדיגי והמחיר הוא חלק מהחבילה עצמה ובתוכה שירותים רבים אחרים כמו האולם, הקייטרינג, אטרקציות, מוזיקה, תאורה, סאונד ועוד…
  2. עונה בשנה- רוב הספקים ובניהם גם דיגי לאירועים, גובים יותר בעונת האירועים. מדובר בתקופה שבין אחרי פסח (תחילת מאי) ועד סוף החגים (סוף ספטמבר). לפעמים זה אפילו גולש עד סוף אוקטובר. כלומר, אם אתם רוצים להוזיל את העלות של דיגי לאירועים, ובכלל את כל העלות של האירוע, תוכלו לבחור להפיק אותו דווקא מחוץ לעונת האירועים, כלומר בחורף.
  3. ותק – ברוב המקרים, ככל שלדיגי יש יותר ניסיון בתחום והוא פעיל בעולם האירועים, הדבר משפיע על המחיר, כמו בכל תחום אחר כמובן.
  4. יצירתיות ייחודיות – דיגיים שמביאים איתם ערך מוסף. הם שונים מכל מה שאנחנו מכירים או יצא לנו לחוות. למשל, יש דיגיים שמספקים חוויה מדהימה ממש כמו המסיבות בתאילנד וזה כמובן משהו שמשפיע על המחיר. יש גם דיגיים שמפיקים את המוזיקה בעצמם.
  5. שם ומוניטין – ככל שלדיגי יש שם חזק יותר וטוב יותר בתחום האירועים, ככה העלות גבוהה יותר
  6. ביקוש – ככל שלדיגי יש יותר ביקוש, ככה המחיר שלו יהיה גבוה יותר.
  7. סוג האירוע – בדרך כלל דיגיים שפעילים באירועים כמו חתונות למשל, עולים יותר מהפקות רגילות כמו למשל אירועי חברה או מסיבות חג.
  8. משך זמן – ככל שהאירוע ארוך יותר מבחינת הזמנים, ככה המחיר של הדיגי עולה. כלומר, אם מדובר בחתונה שמתחילה ב-19:00 בערב ומסתיימת לפנות בוקר, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר חתונה שמתחילה ב-19:00 בערב ומסתיימת ב- 24:00 בלילה.
074-7691221
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!