חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
  • אזור בארץ

  • סוג אירוע

  • סגנון מוזיקה

  • איפוס

מצגת בר מצווה שהיא חוויה קולנועית

לא ייאמן שעברו כבר 13 שנה, ועוד רגע הנסיך הקטן שלך הופך לגבר! ברור שתציינו את המאורע בחגיגה מושקעת עם כל החברים והמשפחה, עם ריקודים והפעילות. אבל רגע, מה עם מצגת בר מצווה מסורתית שחייבת להיות חלק בלתי נפרד מהלו"ז?

ביננו, אין לך באמת זמן לאסוף תמונות, לארגן מצגת, לעצב אותה ולהוסיף לה אלמנטים מתקדמים כמו מוזיקה ואנימציה. יש לך הרבה יותר מידי מה לעשות לקראת המסיבה בכל מקרה. מה אם היינו אומרים לך שיש מי שיוכל לבנות את המצגת עבורך?

לא עוד מצגת בר מצווה – סרטון בר מצווה!

עד היום רוב המצגות נראו די אותו דבר, עם אותם מעברים ואפקטים שהפאוור פוינט והקאנבה מאפשרים לנו. במקום להתפשר על עוד מצגת סטנדרטית, מצגת בר מצווה יכולה להפוך לסרטון של ממש, חוויה קולנועית אצלכם באירוע. לא עוד תמונות סטטיות ומעברים משעממים!

איך תדעו במי לבחור?

  • בניית קונספט – חפשו חברה שתבנה יחד אתכם את הקונספט בהתאם לסיפור החיים של חתן בר המצווה, התחביבים והדברים שמרגשים אותו.
  • רמת העריכה – חברה מקצועית תדאג להציג סרטוני דוגמה כך שתוכלו להתרשם ולהבין פחות או יותר מהם הסגנונות בהם החברה עובדת. מצגת טובה היא כזו המשלבת קטעי וידאו, תמונות, אפקטים מיוחדים ומוזיקה באופן הרמוני, מרגש ומקצועי.
  • קריינות – ניתן לבחור להוסיף קריינות להעצמת החוויה והסיפור, בכל שפה! אם תרצו לקחת חלק בסרטון, לקריין בעצמכם ולהפתיע את חתן בר המצווה אפילו יותר – מה טוב!
  • שיתוף פעולה לאורך כל התהליך – מובן שאנשי המקצוע לא יוכלו לצאת לדרך ללא החומר שיקבלו מכם. לכן, עליך לעבוד מולם בשיתוף פעולה מלא; לשלוח את כל התמונות, הסרטונים והחומר הנדרש כדי לעזור להם לבנות סיפור מדויק ומרגש. במקביל, הם ידאגו לעדכן בכל שלב בתהליך ולא ימשיכו הלאה ללא אישור שלך.

מה אפשר להוסיף לסרטון?

הכל! בדיוק כמו מצגת, רק חוויה! מצגת בר מצווה הייתה ותמיד תהיה אוסף של תמונות מחייו של חתן בר המצווה, ברכות מהמשפחה והחברים, סרטונים (בכל זאת, אנחנו בשנת 2024) וכל אלמנט אחר שיוכל להשתלב בסרטון ולהעצים את החוויה והקונספט.

כל אלמנט שמתווסף לסרטון הוא עמוד בתוך ספר החיים האישי של החוגג, המחבר אותו ואת שאר הצופים בצורה רגשית וטהורה לסרטון שרץ על המסך. אל תהססו לשלוח כל מה שיש לכם; מתוך החומר שיגיע, ייבנה הקונספט המדויק.

מצגת לא חייבת להיות כאב ראש

מצגת בר מצווה היא לרוב מסמר הערב, הרגע שכולם מצפים לו. רק אפשר לתאר את הפליאה ברגע שיגלו שלא מדובר בסתם עוד מצגת, אלא בחוויה קולנועית ערוכה בשילוב בינה מלאכותית, בדיוק כמו שסרטונים במאה ה-21 צריכים להיות. נשמח לעזור לך להרים את האירוע!

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: