חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
  • אזור בארץ

  • סוג אירוע

  • סגנון מוזיקה

  • איפוס

DJ קווקזי

DJ קווקזימחפשים די ג'יי לאירוע הקרוב? בחירת תקליטן לאירועים יכולה להיות מעט מבלבלת. יש היצע רחב של תקליטנים שיכולים להציע לכם דברים שמתאימים לאירוע שלכם, וחלקם פחות עשויים להתאים לאירוע שלכם. בחירת DJ קווקזי לאירוע הבא מתאים למגוון מגזרים כמו המגזר הרוסי, האשכנזי וכמובן בני העדה הקווקזית. 

מה מייחד DJ קווקזי?

בחירת DJ קווקזי יכולה לתרום לאירוע שלכם, היתרון המשמעותי הראשון הוא שבעל המקצוע לרוב יידע לדבר ברוסית ויוכל לתקשר אתכם בצורה הנוחה ביותר. מבעד לכך, בעל המקצוע יודע את המורשת של שירי קווקז, שירים רוסים וכמובן מכיר את המסורת של בני העדה כמו הריקוד הקווקזי המסורתי שמשתלב באירועים רבים. מלבד לכך, DJ קווקזי משלב באירוע שלכם שירים מודרניים, שירים ישראלים עכשוויים בהתאם לבחירות שלכם. 

אירועים המאופיינים עם בני העדה הקווקזית הם עם אורח מעט שונה וכמו שתקליטן צריך להכיר את טקס החינה כשהוא מגיע למקום, כך גם DJ קווקזי צריך להכיר את השתלשלות האירועים באירועים קווקזים. מלבד לכך, DJ קווקזי מבחין בקהל לאורך כל האירוע – הוא צריך לקרוא את הקהל ובהתאם לכך להיות מוכן לשינויים. הדי ג'יי יכול להתייעץ עם בעלי השמחה לגבי גילאים ואופי של האורחים, אבל בזמן אמת הכל ניתן לשינוי כדי להקפיץ את האירוע. 

מהם היתרונות בבחירת DJ קווקזי?

  1. ניסיון – בעל המקצוע מכיר את האירועים של בני העדה הקווקזית ובהתאם לכך יוכל לשרת אותם בשירים שהם אוהבים, בהכרה עם האירוע הכולל טקסים מסורתיים. מלבד לכך, הניסיון תורם לבעל המקצוע להכיר גם שירים קווקזיים פופולריים וממדינות שונות כמו שירים ארמניים, שירים מסורתיים כמו לזגינקה, תרקמה ועוד רבים אחרים. 
  2. שפה – יש לא מעט חתונות בהם בעלי השמחה לא בקיעים עם השפה העברית ברמה גבוהה. במקרים כאלה הרבה דברים יכולים להתפספס בין הרצון של בעלי השמחה ובין מה שהבין התקליטן. בשביל להקל ולמנוע תקלות, כאשר התקליטן מכיר את השפה בה אתם מדברים תוכלו להרגיש יותר בנוח ולקבל בדיוק את מה שאתם שואפים אליו באירוע שלכם. 
  3. היכרות – DJ קווקזי בהכרח צריך להכיר את כל תהליך האירוע, בין אם מדובר על חתונה ובין אם מדובר על בר מצווה. היכרות מעמיקה עם המסורת היא חובה במהלך אירועים כאלה, ולכן כאשר אתם בוחרים DJ קווקזי יש לוודא שהוא מכיר את הלך האירוע וכמובן, הוא צריך לעבוד בתיאום מלא במהלך האירוע מול מפיקת האירוע. 

כמה עולה DJ קווקזי?

המחיר של די גיי משתנה בהתאם לסוג האירוע, מיקום האירוע ואופי האירוע. לדוגמא, אם מדובר על אירוע חיצוני בו בעל המקצוע צריך להביא איתו ציוד הגברה המחיר יהיה גבוה יותר. כאשר מדובר על אירוע באולם אירועים, זה דווקא עשוי להוזיל את העלויות. המחיר של DJ קווקזי נקבע גם בהתאם לפופולריות של אותו בעל מקצוע, יש תקליטנים עם ביקוש גבוה יותר ואילו אחרים עם ביקוש יותר נמוך. בשביל לקבל את המחיר המדויק יהיה עליכם לערוך השוואת מחירים. ההמלצה שלנו היא לא להסתמך על המחיר בלבד, אלא גם לקרוא חוות דעת, המלצות ולוודא שבעל המקצוע עם ניסיון מתאים. 

המחירים של הזמנת DJ קווקזי לאירוע שלכם יכולים לנוע בין 1,500 ש"ח עבור אירוע בחצר הבית ועד 6,000 ש"ח עבור אירוע מושקע ודי ג'יי עם מוניטין גבוה. תוכלו ליצור קשר עם בעל המקצוע, אם המחיר מעט גבוה לכם ואתם לא יכולים להתפשר על בעל המקצוע, תמיד יהיו דרכים להוזיל את המחיר כמו שינוי תאריך, הגברה ועוד. 

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: