חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר

  • אזור בארץ

  • סוג אירוע

  • סגנון מוזיקה

  • איפוס

תקליטן מומלץ לחינה

תקליטן מומלץ לחינהאירוע חינה הוא אירוע מיוחד מאוד. מדובר על אירוע כמיטב המסורת של כל עדה, אשר נוהגים לחגוג החתן, הכלה ובני המשפחות שלהם טרם החתונה. לכל עדה יש את המנהגים שלה, את המוזיקה שלה, את התרבות שלה ולכל עדה יש אירוע ייחודי משלה. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחור עבור אירוע חינה הוא תקליטן מומלץ לחינה, אשר מכיר היטב את סוג האירוע כמיטב המסורת של כל עדה. למוזיקה באירוע החינה יש השפעה מהותית ביותר על האירוע כולו, לא פעם אירוע יהיה ייחודי ומהנה יותר או פחות בהתאם למוזיקה שהייתה בו. טקס החינה צריך להיות מלווה במוזיקה המסורתית של העדה ועוד. על כן, תקליטן לחינה חשוב ביותר לבחור בקפידה, כאשר יש לוודא כי הוא תקלט בצורה הטובה ביותר באירוע שלהם.

איך מפיקים בצורה מוצלחת אירוע חינה?

אירוע חינה כאמור הוא אירוע מרגש ביותר. הוא גם מסמל שאירוע החתונה מתקרב ועל כן ההתרגשות בשיאה. הזוגות אשר עתידים להתחתן משקיעים לא מעט באירוע המדובר שכן הם רוצים שהוא יהיה ייחודי ומרגש וכי הוא ישאיר להם מזכרת מיוחדת לכל חייהם. בכדי שהאירוע המדובר אכן יהיה ייחודי, איכותי ומרגש, ישנם כמה דברים חשובים שיש לדאוג להם עבורו:

ראשית כל, חשוב מאוד לדאוג לתפאורה ולעיצוב שבאירוע. האורחים שמגיעים לאירוע צריכים להרגיש שהם למעשה במציאות אחרת, בסיטואציה מיוחדת ועוד. כיום ניתן למצוא חברות אשר עוסקות בכל מה שקשור לתפאורה של אירועי חינה, כמיטב המסורת של כל עדה וכן בתלבושות המיוחדות של כל עדה. חשוב מאוד לבחור בחברה אשר יודעת כיצד לדאוג לתפאורה המדוברת בצורה הטובה ביותר וכן לביגוד מתאים הן לחתן ולכלה והן לכלל האורחים. 

כמובן שחשוב ביותר לדאוג לכל מה שקשור למוזיקה באירוע. המטרה היא למעשה להבטיח כי יושמעו במהלך האירוע כל השירים המסורתיים של העדה החוגגת את האירוע וכן, שהמוזיקה תהיה תואמת לאופי האירוע וכאן למעשה נכנס התקליטן, אשר תפקידו הוא להכיר את השירים המסורתיים של כל עדה לאירוע החינה שלה ולהתאים את המוזיקה לאירוע המדובר בצורה מדויקת.

טקס החינה עצמו הוא כמובן מרכז הערב. הוא לרוב יתקיים בתחילת הערב או בסוף הערב. לרוב החתן, הכלה ובני המשפחות שלה ישבו באוהל החינה המסורתי, יערך טקס הענקת מתנות וכמובן טקס מריחת החינה על ידי החתן הכלה, המשפחות וכלל האורחים. מדובר על טקס מרגש ומיוחד אשק כל עדה נוהגת לערוך אותו בצורה מעט שונה, אך ניתן לומר כי מרבית העדות מציינות אותו בצורה די דומה.

כדאי מאוד כמובן גם לפן הקולינרי הנוגע לאירוע המדובר, כאשר אם רוצים שהאירוע באמת יהיה אותנטי וייחודי, כדאי ללא ספק לשלב גם מאכלים כמיטב המסורת. כדאי לדאוג למתוקים או לכל מאכל אחר המאפיין את טקס החינה בהתאם לעדה וזאת בכדי להעניק את האותנטיות המקסימלית לאירוע עצמו.

כיצד בוחרים תקליטן לחינה?

אין ספק כי תקליטן מהווה חלק חשוב מאוד בכל אירוע חינה. הוא זה שמשפיע על האווירה באירוע, על האותנטיות שלו ועל האופן שבו הוא ייזכר בסופו של דבר והכל באמצעות המוזיקה. על כן, טרם בוחרים תקליטן לאירוע חינה, יש לשים דגש על כמה דברים חשובים:

ראשית כל, חשוב מאוד לדעת כי יש צורך שהתקליטן גם ינחה את תחילת הטקס ומהלך הטקס באמצעות כמה מילים. התקליטן יכול להזמין את החתן והכלה בתחילת האירוע וכן לסמן את התחלת הטקס והכל כמובן באמצעות מילים והשמעת מוזיקה התואמת לכל שלב באירוע. על אף שבאירועים אחרים התקליטן לא צריך לדאוג גם להנחיה של האירוע באמצעות מילים, הרי שאין ספק שבאירוע חינה הוא צריך להכווין את האירוע גם באמצעות מילים ועל כן, חשוב לבחור תקליטן שיודע כיצד לעשות את זה.

התקליטן חייב להבין ולהכיר את המנהגים של העדות השונות בחינה וזאת בכדי שתהיה לו את המוזיקה המתאימה לכל עדה. חשוב שהוא יכין את שירי הכניסה לאולם, שירים לכניסה לאוהל החינה, שירים המתאימים למהלך הטקס עצמו ועוד. מעבר לכך הוא כמובן צריך לשלב גם שירים רגילים שכן, במרבית אירועי החינה מעבר לטקס החינה ולהשמעת מוזיקה מסורתית, יש רחבת ריקודים פעילה שבה ניתן להשמיע את כל סגנונות המוזיקה והשירים שהזוג אוהב ומתחבר אליהם. התקליטן צריך לדעת לשלב בין המוזיקה המסורתית המתאימה לאירוע החינה הספציפי לבין מוזיקה טובה לאירוע.

חשוב מאוד לקבל המלצות אודות תקליטנים שונים הידועים כמקצועיים מאוד בתחומם וכן שידועים ביכולת שלהם להתאים את עצמם לאירוע החינה שלכם באופן ספציפי מתוך ניסיון והכרות עם עולם האירועים מהסוג המדובר. כמובן שהמלצות של אנשים קרובים יאפשרו לכם לדעת כי מדובר על תקליטן שכדאי לבחור בו, אך אם אין לכם אנשים קרובים שיכולים להמליץ לכם על תקליטן לאירוע חינה, כדאי שתחפשו המלצות באינטרנט.

כמובן שכדאי להיפגש עם התקליטן ולוודא כי יש אינטרקציה ביניכם, כי אתם סומכים עליו, כי הוא אדיב, קשוב וסבלני וכי אפשר לדעת שהוא יעשה את הכל בכדי להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח בכל היבט אפשרי.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו ! התקשרו 074-7691221

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

074-7691221
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!