חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
  • אזור בארץ

  • סוג אירוע

  • סגנון מוזיקה

  • איפוס

DJ לחתונה בחיפה

DJ לחתונה בחיפהDJ לחתונה בחיפה חייב להיות מקצועי ומנוסה, אחרת אתם יכולים להכניס את עצמכם לבעיה אחת גדולה. יש היום לא מעט תקליטנים לחתונה אשר מציעים את שירותם, הבעיה היא שלא כל אחד מהם יכול לענות על הדרישות שלכם. המטרה שלכם היא לבחור בעל מקצוע אשר יש לו די ניסיון ואף הכשרה מקצועית כדי לבצע את כל המטלות שיש עליו ביום המיוחל, ויש לו מעט.

התפקיד של די ג'יי אינו רק להיות נוכח וללחוץ על פליי במהלך החתונה, הוא צריך להיות מאוד דינמי, להכיר את השטח, לדעת איזה מוזיקה נכונה לאירוע ואיזו לא ואף ליצור מוזיקה מתאימה לאירוע. כמו כן, עליו לדעת להתאים את הציוד שלו בהתאם לסדר גודל החתונה, המיקום שלה והדרישות של בעלי השמחה. לפני שאתם בוחרים DJ לחתונה יש מספר דברים שאתם חייבים לבדוק.

איך בוחרים DJ לחתונה בחיפה?

איך לומר, לבחור תקליטן לאירוע שלכם זה אחד הדברים היותר מסובכים שתעשו במהלך ארגון החתונה. הבעיה העיקרית היא שיש היצע כל כך רחב של בעלי מקצוע שאתם לא באמת יודעים איך לשים את האצבע על בעל המקצוע הנכון. כדי לבחור די ג'יי נכון לחתונה שלכם אתם צריכים למצוא בעל מקצוע שיש עליו ביקורות חיוביות ושהוא מתאים לכם. מה זה אומר מתאים לכם? כימיה. הכימיה היא הנושא החשוב ביותר כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע. אתם רוצים לבחור מישהו דינמי שיכול להיות בראש שלכם, בסופו של דבר מדובר על האירוע שלכם. עם זאת, הוא ידע גם מתי להגיד לכם מה נכון ומה לא נכון מהצד שלו, יידע להעניק לכם את המוזיקה שאתם רוצים לשמוע, ירצה להכיר אתכם ויתייחס לאירוע כאילו זה האירוע שלו. לא פשוט למצוא בעלי מקצוע כאלה, אבל החיפוש שווה את התוצאה. 

כמו כן, אתם רוצים לברר שיש לבעל המקצוע ביטוח צד ג' לכל הציוד שלו, זה דבר שהאולמות דורשים. מלבד לכך, אתם רוצים לוודא שיש לבעל המקצוע סט גיבוי. כל בעל מקצוע איכותי יחזיק בסט גיבוי שיהיה זמין לו לכל מקרה בו יש תקלה בציוד שלו. מה קורה אם יום לפני האירוע שלכם הציוד של התקליטן מתקלקל? או חלילה אפילו במהלך האירוע שלכם? בדיוק בשביל זה צריך בעל מקצוע שמחזיק סט גיבוי, אבל שמדובר על סיכויים מאוד נמוכים. 

כמה עולה DJ לחתונה בחיפה?

המחיר אותו תשלמו על DJ לחתונה בחיפה יהיה גם המחיר אשר יקבע את רמת המקצועיות של בעל המקצוע, ברוב המקרים. המחירים לדי גיי לחתונה נעים בטווח די חד, החל מ-2,000 ש"ח ועד כ-8,000 ש"ח ואף למעלה מזה. המחיר הנמוך ביותר בדרך כלל מתייחס לדי ג'יי אשר אין לו ניסיון או שעדיין לא צבר מוניטין בתחום הזה.

כמו כן, יש אנשים שלא באמת אכפת להם מי יפעיל להם את המוזיקה, הם לא מחפשים משהו יוצא דופן אז הם גם יכולים להתפשר על איכות בעל המקצוע. עם זאת, כאשר אתם רוצים אירוע פנומנלי החל מהבופה, הקידושין ועד לרחבת הריקודים ב-2:00 בלילה, אתם חייבים לבחור בעל מקצוע איכותי שיהיה איתכם באותו ראש. בדרך כלל המחיר הממוצע עבור שירותיו של DJ לחתונה בחיפה יהיה כ-6,000 ש"ח כולל הכל. המחיר כולל ביטוח צד ג', סט גיבוי, ייעוץ והכוונה לפני האירוע ועוד. 

האם כדאי לקחת די ג'יי דרך חברת ההפקה?

אם אתם לוקחים חברת הפקה אשר תסדר לכם את כל התהליך של האירוע, אנחנו ממליצים לכם לבחור DJ לחתונה בחיפה באופן עצמאי. הסיבה לכך היא די ברורה, אתם רוצים לבחור מישהו שגם עונה לתקציב שלכם וגם הכימיה שלו צריכה להיות מושלמת אתכם, לא עם חברת ההפקה.

עם כל כמה שאתם רוצים להיות ללא שום מטלה על הראש, דווקא המטלה הזאת היא מאוד חשובה ויכולה להיות מאוד מהנה לבחירה. תוכלו לקבל את ההצעות של חברת ההפקה, אבל לא להתבסס על אותן הצעות. הבחירה בסופו של דבר צריכה להיות מכם, לאחר שקראתם המלצות, שמעתם ביקורות, שמעתם את המוזיקה של בעל המקצוע והחלטתם לנסות אותו.

האם יש מגבלות כלשהן לדי ג'יי בהתאם למיקום החתונה?

די ג'יי מקצועי יוכל לפתור כל תקלה שיכולה לצוץ בכל רגע. היום נהיה דבר מאוד פופולרי לערוך חתונות במקומות אחרים שהם לא אולמות אירועים. היום ניתן לערוך חתונות בחוף הים, בפארקים, במקומות פתוחים בקיצור. מכיוון שמדובר על טרנד שכבר נפוץ בארץ, היום הרבה תקליטנים למדו לעבוד בהתאם למקום הנדרש.

לכן, בעל מקצוע איכותי יוכל להעניק לכם שירותי די ג'יי בכל מקום בו תבחרו. כאשר מדובר על מקום מרוחק יש לקחת בחשבון את ההובלה של הציוד שיכולה לייקר את המחיר. 

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: