חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
 • אזור בארץ

 • סוג אירוע

 • סגנון מוזיקה

 • איפוס

די.ג'יי לחתונה במרכז

די.ג'יי לחתונה במרכז יכול להיות איש מקצוע שמופיע עם תחילת הארוחה ומשמיע מוסיקה נעימה במהלך הארוחה, ואז משמיע מוסיקה לריקודים, או שהוא יכול להיות איש מקצוע שתורם באופן משמעותי גם לקבלת הפנים שלכם וגורם לה להתנהל באופן חלק משלב הגשת המשקאות עד לסיום האירוע.

די.ג'יי מעולה לחתונה נוקט בגישה אישית לתכנון כל חתונה, ומוודא שהוא מעניק חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. הוא עובד עם בני הזוג ליצירת פסקול חלומותיהם, ויגיע לשילוב הנכון של רשמיות, כיף ואינטראקציה עם האורחים.

פגישה מקדימה עם די.ג'יי לחתונה במרכז

מה הם המחירים המקובלים כיום בארץ בעבור שירותיו של דיג'יי לחתונה במרכז הארץבאופן אידיאלי, מומלץ להיפגש עם די.ג'יי לחתונה במרכז בשלב ההכנות לחתונה, כדי להתייעץ, להרכיב רשימת השמעה והורדה או קנייה של מוזיקה שביקשתם. תוך כדי הפגישה, כדאי לנסות לקבל את הרושם מהדיג‘י ולהבין האם אתם באמת ”משדרים על אותו הגל“. דיג‘י טוב הוא כזה שיודע להתאים את הסגנון המוסיקלי לאופי האירוע, למיקום שלו, לסוג האנשים שמגיעים ואפילו לשלב בין סגנונות במידת הצורך. דיג‘י טוב ומקצועי הוא כזה שיודע לקרוא את הקהל בצורה מדויקת!

למרות ששירותי תקליטנים לחתונה בדרך כלל זולים יותר משכירת אמן, אתם יכולים לצפות לשלם מעט מעל הממוצע על מנת להשיג די.ג'יי מעולה שיהפוך את החתונה שלכם למיוחדת. יחד עם זאת, מכיון ומדובר באחד מהספקים הכי משמעותיים, זה שיקבע האם האירוע יהיה מוצלח או לא, שווה להשקיע זמן, מחשבה וכן גם כסף בתהליך הבחירה שלכם.

טרנדים חדשים בהזמנת די.ג'יי לחתונה במרכז

טרנד חדש בהזמנת די.ג'יי לחתונה במרכז הוא הזמנת שני תקליטנים. גישה זו אולי לא תתאים לאורחים המבוגרים שלכם, אבל מאוחר יותר בערב, כשהמבוגרים עוזקים, התקליטנים יוצרים אווירת מועדון נהדרת עבור חברי המסיבה הצעירים יותר.

תקליטנים רבים מתבקשים להשמיע מוזיקה עדכנית כחלופה למוזיקה קלאסית בחלקים השקטים יותר של החתונה, ורובם מוצאים מוזיקה פופולרית לריקודים. ריקודים שקטים הם אולי אמנות גוססת, אבל הרבה אנשים עדיין נהנים ממנה.

מוזיקה לאורך כל הערב

מגמה חדשה נוספת היום של די.ג'יי לחתונה במרכז היא השמעת מוזיקה לאורך כל הערב, במקום לספק רק את המוזיקה לריקודים לאחרמה סוג המוסיקה שמנגן דיג'יי בחתונה במרכז הגשת תפריט החתונה. הנה פורמט אפשרי למוזיקה בחתונה שלכם, שיכול להיות מלווה כל הזמן על ידי תקליטן:

 • השמע מוזיקה במהלך קבלת הפנים.
 • השמעת מוזיקת רקע כשהאורחים מגיעים, שותים משקאות ואוכלים מנות קטנות.
 • הכרזה על שיר מיוחד לכניסת החתן והכלה.
 • השמעת מוזיקת רקע במהלך הארוחה.
 • הכרזה על הנאומים ואולי השמעת קליפ מוזיקלי קצר לכל אחד.
 • הכרזה על הריקוד הראשון לאחר הארוחה והשמעת השיר הנבחר.
 • השמעת מוזיקה נהדרת כדי להרים את האורחים לרקוד.
 • הכרזה על רגעים מיוחדים כמו ריקוד הכלה והאב וחיתוך העוגה, והשמעת שירים מתאימים לרגעים אלה.
 • שמירה על הקצב לריקודים עד סוף האירוע.

המוזיקה היא מתנת התודה לאורחים

די.ג'יי לחתונה במרכז מתאם עם בני הזוג רשימת שירים מיוחדים, וישלב שירים שהוא יודע שיתאימו בדיוק לאורחים שלכם. הדי.ג'יי שלכם ישמיע מוזיקה לריקודים מיוחדים, וגם יקפיד על לוח הזמנים על מנת לכלול את הרגעים המיוחדים שלכם במהלך הערב. התקליטן שלכם הוא בעצם המארח של החתונה שלכם!

עלות די.ג'יי לחתונה במרכז

מחירי די.ג'יי לחתונה במרכז, נכון לשנת 2022, יכולים לנוע בין 5,000 ₪ ל-10,000 ₪, וחלק מהתקליטנים גובים תעריפים גבוהים יותר,חשיבות האווירה והדיג'יי בחתונה במרכז לעומת חתונה בדרום בהתאם לרמת מיומנותם, הניסיון שלהם בתחום, והביקוש שיש לשירותיהם. מה עלול ליקר עלות של דיג‘יי חתונה במרכז? קודם כל העונה בשנה. חתונות בחורף עולות פחות בהשוואה לחתונות בקיץ ולכן אם אתם חולמים על דיג‘י פופולארי עם שם ומוניטין, כדאי מאוד לשריין אותו כמה שיותר מהר. דבר נוסף שמייקר את עלות הדיג‘י הוא השם שלו. יש תקליטנים שנחשבים בתור מותגים של ממש ולכן קחו את זה בחשבון.

טיפים לבחירת די.ג'יי לחתונה במרכז

 • שריינו את הדיגי כמה שיותר זמן מראש
 • חפשו המלצות ודברו עם אנשים שהיו באירועים של אותו דיג‘י
 • שאלו שאלות מקצועיות תוך כדי הפגישה
 • ספרו לו אילו אמנים אתם ממש אוהבים וגם את אלה שאתם ממש לא רוצים להשמיע בחתונה

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: