חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר

  • אזור בארץ

  • סוג אירוע

  • סגנון מוזיקה

  • איפוס

די ג'יי למסיבה בבית

אתם עורכים מסיבה בביתכם ועליכם להחליט איזה די ג'יי' ינגן במהלך המסיבה. לפני שאתם ממהרים לקבוע עם הדי ג'יי הראשון שקיבלתם המלצה עליו, אנו ממליצים לכם לבדוק מספר פרטים חשובים. הדי ג'יי הנכון יכול להפוך את המסיבה שלכם מעוד מסיבה בינונית, למסיבה בלתי נשכחת. אז אל אילו נושאים חשוב לתת את תשומת הלב? במאמר זה ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי אשר יעזור לכם בהחלטה על איזה די ג'יי לבחור למסיבה שלכם.

הגדרת אופי האירוע

השלב הראשון שעליכם לעסוק בו הוא שלב פנימי אשר מתבצע ביניכם לבין עצמכם ללא כל התערבות של הדי ג'יי. לאחר שהחלטתם מהדיג'יי למסיבה ביתית צריך לבחור על פי הטעם האישי במוסיקה, ולהתחשב בטעמם של האורחים יהיה אופי האירוע וסוג האירוע, יהיה לכם קל הרבה יותר לחפש די ג'יי בהתאם למאפיינים הרלוונטיים שקבעתם לעצמכם: בין אם הדי ג'יי שולט במוזיקת טכנו, מתמחה יותר בהרקדה של קהל או שהוא בכלל מתמחה במוזיקת טראנס. בצורה הזאת תוכלו להחליט בדיוק מה אתם מחפשים ולאחר מכן שלב מציאת הדי ג'יי יהיה הרבה יותר פשוט.

בחירה בדי ג'יי איכותי ובעל ניסיון

ילדים רבים חולמים לנגן בחתונות, מועדונים, מסיבות או כל אירוע באשר הוא, כתוצאה מכך השוק מלא בתקליטנים רבים. כלומר, כל ילד יכול לקנות לעצמו את המכשור המינימלי ולקבוע באופן עצמאי כי הוא תקליטן מקצועי, היזהרו לא ליפול לרמאויות הללו. חשוב מאוד לבדוק כי הדי ג'יי בו אתם מעוניינים הוא בעל ניסיון בתחום וזו לא בין הפעמים הראשונות שהוא מנגן באירוע. די ג'יי מקצועי הוא די ג'יי אשר יכול להתאים את עצמו לכל סוג של אירוע מבחינת ההרכב והרצף המוזיקלי. לכן חשוב מאוד שהדי ג'יי בו תבחרו עבד עם סוגי קהל שונים ככל האפשר.

אפשר גם לשמוע להמלצות של חברים קרובים אבל גם אז מומלץ לערוך בדיקה על הדי ג'יי שעליו המליצו לכם. דרך נוספת להכיר את הדידיג'יי למסיבה בבית גובה מחירים שמשתנים בהתאם לסוגי האירוע, וההבדלים במחירים מבוססים על המוניטין של הדיג'יי ג'יי ולדעת האם אתם מתחברים אליו היא לשמוע את המוזיקה שלו ביוטיוב, בסאונדקלאוד וביתר הפלטפורמות השונות לשמיעת מוזיקה. כדאי לבדוק האם הדי ג'יי בו בחרתם ניגן בעבר במקום בו אתם מתכננים לערוך את האירוע שלכם. ישנה חשיבות רבה להיכרות עם סוג החלל בו יערך האירוע: האם מדובר באולם אירועים בעל אקוסטיקה מסוימת או שמא מדובר בגינה ביתית. ניסיון קודם של הדי ג'יי עם מקום האירוע יתרום לו ויקל עליו במהלך התפעול המוזיקלי בזמן האירוע.

במידה והדי ג'יי הוא חלק מחברת תקליטנים, וודאו שתקבלו את הדי ג'יי בו בחרתם

במקרים מסוימים, חברות תקליטנים מצליחות לעשות על הלקוחות רושם עצום, כאשר מאחוריהם ישנו צוות מוצלח של תקליטנים. במידה ודי ג'יי מסוים מצא חן בעיניכם, שריינו רק אותו עבור האירוע שלכם ואל תתפשרו על די ג'יי אחר.

קליק ביניכם לבין הדי ג'יי

אחת המטרות של הפגישה הראשונית שלכם עם הדי ג'יי היא לבדוק האם נוצרת כימיה ביניכם לבין הדי ג'יי. הנושא הזה הוא מאוד חשובלא משנה מה סוג המסיבה שלכם , די ג'יי איכותי יכול להפוך את המסיבה לבלתי נשכחת מכיוון שהדי ג'יי צריך להבין אתכם ולהתחבר אליכם כדי שיוכל להפוך את המסיבה שלכם לבלתי נשכחת בדיוק כפי שאתם רוצים. אתם צריכים לקבל את התחושה כי לדי ג'יי באמת אכפת מכם ושהוא מעניק לכם את תשומת הלב המירבית. גם אם קרה מקרה בו קיבלתם המלצות רבות על די ג'יי מסוים אך במהלך הפגישה איתו הרגשתם שלא מתקיימת ביניכם כימיה, אל תבחרו בו. המסיבה הזאת היא אך ורק שלכם ולכן ההרגשה שלכם ותחושת הבטן שלכם בנוגע לדי ג'יי היא חשובה מאוד.

היעזרו בהמלצות שונות מחברים

לא משנה מה סוג האירוע שלכם והיכן הוא נערך, די ג'יי איכותי יכול להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. לפני שאתם בוחרים את הדי ג'יי לאירוע שלכם, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם חברים שבילו באירועים דומים לזה שאתם עומדים לערוך ולקבל מהם המלצות. במידה והייתם באירוע שבו נהניתם מאוד מהמוזיקה שהתנגנה, בקשו מהדי ג'יי את כרטיס הביקור שלו. לפני שאתם מקיימים פגישה עם הדי ג'יי הפוטנציאלי לאירוע שלכם, אנו ממליצים לכם לערוך איתו שיחת טלפון בה תבדקו נושאים בסיסיים כמו למשל התקציב שיש ברשותכם והתאריך בו האירוע מתוכנן להתקיים, במידה והנושאים הבסיסיים מתאימים לשני הצדדים ניתן להמשיך לפגישה ראשונית.

עברו בדקדוק על החוזה

חשוב מאוד לחתום על חוזה או הסכם כלשהו עם הדי ג'יי בו בחרתם. עברו היטב על כלל הפרטים הקיימים בחוזה, בדגש על המחיר, על תנאי התשלום, על תנאי הביטול ועוד. תקליטנים רבים נוהגים לבקש מקדמה לפני האירוע ואת שאר התשלום ביום האירוע עצמו. חשוב מאוד לבדוק האם הדי ג'יי מגיע עם ציוד משלו, או שמא הוא דורש תשלום נוסף על השכרה של ציוד והובלה שלו למקום האירוע. חשוב מאוד לדעת כי ברוב האולמות, גובים תשלום נוסף על הגברה ותאורה מטעם המקום. ברוב המקרים מדובר בהוצאה גבוהה יחסית, לכן זהו נושא שחשוב לוודא אותו עם הדי ג'יי מראש.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו ! התקשרו 074-7691221

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

074-7691221
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!