חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
 • אזור בארץ

 • סוג אירוע

 • סגנון מוזיקה

 • איפוס

כמה עולה די ג'יי לחתונה

כמה עולה די ג'יי לחתונהכמה עולה די ג'יי לחתונה

חושבים לשכור שירותי די ג'יי לחתונה שלכם? אתם בטח רוצים לדעת כמה עולה די ג'יי לחתונה. המחירים יכולים להיות מאוד מגוונים מכיוון שיש היצע רחב של תקליטנים ויש ז'אנרים שונים. המחיר אותו יגבה די ג'יי יהיה בהתאם לניסיון שלו ובהתאם לחתונה עצמה. היתרון הוא שאין לכם באמת מגבלות, אתם יכולים לשכור שירותי די ג'יי בכל מקום שתרצו, בכל ז'אנר שתרצו ובכל זמן שתרצו, השאלה היחידה היא כמה עולה די ג'יי לחתונה? ריכזנו בשבילכם את כל הטיפים לבחירת די ג'יי מתאים ואת טווח המחירים. 

 

הקריטריונים לבחירת די ג'יי:

כדי לדעת האם באמת כדאי לכם להמשיך את התהליך עם הדי ג'יי איתו אתם נמצאים בקשר יש מספר דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון עם בחירת בעל המקצוע. חשוב ללכת לפי הקריטריונים האלה אם אתם רוצים הפקה יוצאת דופן. אם הדי ג'יי אינו חשוב לכם לאירוע תמיד תוכלו להתפשר על פחות והמחיר יהיה גם נמוך יותר.

 • ניסיון – למה הניסיון של הדי ג'יי כל כך חשוב לדעת? למה זה בכלל אמור להשפיע על כמה עולה די ג'יי לחתונה? הניסיון של הדי ג'יי הוא גם המוניטין שיש לו. כאשר יש לנו די ג'יי עם ניסיון רב הוא יידע איך להתנהל בצורה נכונה במהלך החתונה. יש הרבה גורמים משתנים כאשר אנחנו נמצאים באירוע, הדי ג'יי צריך לדעת לפקח על כל המוזמנים, לדעת להכיר אותם במפגש קצר ולהתאים עבורם את הז'אנר שעובד. יש לדי ג'יי אחריות גדולה, כולנו היינו באירועים וראינו שלא תמיד ששים לקפוץ לרחבת הריקודים. עם זאת, המוזיקה הנכונה יכולה לגרום לכל אחד לקפץ ברחבה עם החתן והכלה. הניסיון הוא גורם משמעותי אשר בעזרתו ניתן להקפיץ את רחבת הריקודים.
 • ז'אנר – כולנו אוהבים סוגים כאלה ואחרים של ז'אנרים וזה אמור להיות בעצם מה שמכוון אותנו לבחירת הדי ג'יי. בסופו של דבר אנחנו רוצים לבחור מוזיקה שאנחנו אוהבים לשמוע, אבל זה לא מספיק. עלינו להתאים בראש ובראשונה את המוזיקה בשביל בעלי המצווה ורק לאחר מכן גם לדעת להתאים את המוזיקה לקהל. יש היום סוגים שונים של ז'אנרים. לדוגמא, יש די ג'יי אשר יתאים יותר לקהל הדתי, יש די ג'יי שיתאים יותר למסיבות וכן הלאה. המטרה שלכם היא למצוא את השילוב המתאים שיהפוך את האירוע שלכם לרב גוני. 
 • גיבוי – לדי ג'יי מקצועי תמיד יהיה גיבוי. המטרה היא שיהיה לנו גיבוי לכל מקרה של אסון כזה או אחר שגורם למערכת של התקליטן לא לפעול כראוי. גיבוי היא ערכה שיש לדי ג'יי, שהוא תמיד יודע מה הוא יעשה במקרה בו יהיה לו תקלה. המערכת צריכה להיות זמינה לבעל המקצוע. הציוד צריך להיות מחשב גיבוי, מערכת שלמה שאליה יוכל בעל המקצוע לפנות במקרה בו מתרחשת תקלה.
 • הקריטריונים לבחירת די ג'ייביטוח צד ג' – כמה עולה די ג'יי לחתונה תלוי גם בגורמים נוספים. הצעת המחיר של תקליטן מקצועי ומומלץ לחתונה צריכה להיות על בסיס ההוצאות שלו. אחת ההוצאות של די ג'יי היא ביטוח, כל ספק חיצוני נדרש לשלם לאולם ביטוח צד ג'. לכן, עליכם לוודא שיש לבעל המקצוע ביטוח צד ג' לפני שאתם מנסים לסגור עסקה כלשהי.
 • המלצות – יש לנו היום דבר מושלם שנקרא אינטרנט. תוכלו להיכנס לגוגל ולחפש המלצות על בעל המקצוע איתו אתם חושבים לעבוד. אם אתם לא רואים מידע בכלל אודות אותו בעל מקצוע, זה הזמן שלכם להתלבט. עם זאת, כאשר יש המלצות ורובן חיוביות, זה רק יכול לעודד את הבחירה שלכם באותו בעל מקצוע.
 • כימיה – את הטוב שומרים לסוף. אחת הבחירות שאסור לכם להתפשר עליה היא הכימיה שיש ביניכם ובין בעל המקצוע. הכימיה נוגעת לכל פסיק קטן שיהיה במהלך האירוע, אסור לכם לוותר עליה. ברגע בו אין לכם כימיה עם בעל המקצוע, אתם תרגישו לא בנוח במהלך האירוע וזה לא משנה כמה עולה די ג'יי לחתונה. עדיף לשלם יותר עבור בעל מקצוע שמצאתם כימיה איתו והוא פתוח לכל ההצעות שלכם, מאשר בעל מקצוע שאין לו יחס אישי ואתם מרגישים כאילו זה עוד אירוע בשבילו. 

כמה זה עולה לכם?

אז לאחר שכבר יש ברשותנו את כל הקריטריונים לבחירת בעל מקצוע, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לדעת כמה עולה די ג'יי לחתונה. המחיר אותו תשלמו עבור די ג'יי לחתונה נע בטווח רחב כפי  שציינו. המחיר יכול להתחיל החל מ-2,000 ש"ח ועד כ-10,000 ש"ח ומעלה. 2,000 ש"ח זה המחיר אותו יגבה בעל מקצוע ללא ניסיון רב (זה לא אומר שאינו מקצועי). בין 5,000 ש"ח ועד 8,000 ש"ח אלו המחירים של בעל מקצוע מנוסה העונה לכל הקריטריונים שציינו לכם. והמחיר מעל 8,000 ש"ח אלו כבר מותגים. מה זה אומר? ככל שבעל המקצוע צובר מוניטין הוא יכול לדרוש יותר כסף עבור השירותים שלו בגלל השם שלו.

די ג'יי מחירדי ג'יי מחיר

די ג'יי הוא אחד התפקידים היותר נחשקים שהרבה אנשים חולמים לעבוד בהם. ראשי התיבות של די ג'יי הוא למעשה דיסק ג'וקי. המשמעות היא לרכוב על דיסק… נשמע פחות טוב בעברית אין איך להתחמק מזה. יש לדי ג'יי תפקיד מאוד ברור, לגרום לכולם ברחבה לרקוד, לכן חשוב לבחור די ג'יי שיכול לענות על הצרכים של האירוע שלכם. די ג'יי גם מכונה תקליטן, אין למעשה הבדל בין שני המונחים. עבור שירות די ג'יי מחיר משתנה בהתאם לאופי האירוע ובהתאם למוניטין של בעל המקצוע. חשוב להדגיש, ככל שיש לתקליטן מנעד רחב יותר של אפשרויות ככה הוא יקבל יותר עבודה. עם זאת, בתור לקוחות עסקיים אנחנו רוצים לבחור מישהו עם תחום התמחות בהקשר שלנו, בין אם מדובר על טרנסים או מוזיקה דתית. 

די ג'יי מחיר בהתאם לציוד

למעשה, הציוד של הדי ג'יי לא אמור באמת להשפיע על המחיר, מדובר על השקעה שלו שככה הוא מוכר את עצמו. התפקיד של הדי ג'יי הוא לדאוג למוסיקה עצמה ולא לציוד. יש בעלי מקצוע אשר יביאו איתם מערכות הגברה, ככה המחיר יכול לעלות. במקרה בו יש לכם מערכת הגברה אפשר לחסוך מעט. מה שדי ג'יי צריך הוא ציוד תקלוט, מחשב, קונטרול, מערכת טיים קוד ועוד. הרמה של הציוד בטח לא תאמר לכם כלום אבל היא מאוד יכולה להשפיע על המחיר. בדרך כלל די ג'יי עם מוניטין מאוד גבוה הוא בעל מקצוע אשר יעלה לנו לא מעט.

יש מוסדות לימוד אשר מעניקים הכשרה לדי ג'יי, אבל זה לא באמת נוגע אליכם. בשביל לבחור די ג'יי כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשמוע מה יש לו להציע. די ג'יי איכותי יוכל לשלוח לכם דוגמאות מאירועים שבהם כבר היה, מוסיקה מקורית וכן הלאה. אתם צריכים לדעת האם זה מתאים לכם גם מבחינת איכות המוזיקה וגם מבחינת תקציב.

די ג'יי מחיר משוער

חישוב העלויות עבור שירותיו של די ג'יי הוא דבר שצריך לקחת בחשבון בחישוב החשבון הכולל. אם אתם עומדים לפני אירוע כבר בהתחלה רצוי לברר כמה יעלה לנו די ג'יי. הרבה אנשים גם מכירים כבר את בעל המקצוע ממקומות כאלה ואחרים ולא יהיו מוכנים להתפשר על די ג'יי אחר. לכן, חשוב להתאים את התקציב כבר בהתחלה ואולי לקזז במקומות אחרים שלא קשורים לרחבת הריקודים. עובר די ג'יי מחיר משתנה בהתאם לרמה של בעל המקצוע. המחירים אמורים לנוע בין 2,000 ש"ח ועד כ-10,000 ש"ח עבור אירוע פרטי. כמובן, יש בעלי מקצוע אשר יש להם מוניטין גבוה בארץ ובעולם, בזמנים כאלה המחירים יכולים להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים לאירוע. 

די ג'יי מחיר זול

האמת כדאי לחסוך בעלויות של הדי ג'יי? יש היום הרבה תקליטנים שנמצאים בתחילת דרכם והם יכולים להציע לכם מחיר ממש נמוך. אין שום דבר פסול בלפנות לבעל מקצוע אשר נמצא בתחילת דרכו, אבל יש לדעת להבחין בין בעל מקצוע איכותי ובעל מקצוע מתפשר. שימו לב שאתם לא מתפשרים על המחיר בשביל איכות נמוכה יותר. אפשר היום למצוא בעלי מקצוע מאוד איכותיים אשר מציעים לכם מחירים אטרקטיביים. אסור לכם להתפשר או לסגור עסקה לפני שאתם שומעים את כל מה שיש לדי ג'יי להציע לכם. רצוי להיפגש על בעל המקצוע, להכיר אותו ולבדוק את הכימיה ביניכם. המחיר אותו נשלם עבור די ג'יי איכותי בדרך כלל יהיה החל מ-4,500 ש"ח לאירוע ועד עשרות אלפי שקלים. מדובר על תקליטנים עם מוניטין רב ויש להם ביקוש יחסית גבוה, לכן המחיר הוא גבוה. עדיין תוכלו למצוא בעלי מקצוע אשר ידרשו פחות ויהיה איכותיים.

די ג'יי מחיר עבור חתונה

די ג'יי מחיר חתונה הוא משתנה בהתאם לתקופות השונות. בדרך כלל המחיר אותו נשלם יהיה כפי שציינו מקודם, אבל יש תקופות שיש יותר חתונות, בדרך כלל בחודשי הקיץ. בזמנים בהם הביקוש גבוה המחיר עולה. לכן, בעלי מקצוע אשר דרשו 4,000 ש"ח עבור אירוע יכולים לדרוש עכשיו 5,000 ש"ח וכן הלאה. אם אתם לא מוכנים להתפשר על בעל מקצוע אחר ממי שאתם מכירים, תאלצו לשלם את המחיר הגבוה בחודשי הקיץ. היתרון בחודשי הקיץ שאין חשש מפני גשם והריקודים שלכם לא יהרסו בשום מצב שבעולם. כמו כן, גם אולמות אירועים גובים מחירים יקרים יותר עבור ימי חמישי לדוגמא, כמו כן גם הדי ג'יי. עבור די ג'יי מחיר אשר משתנה בהתאם ליום שבשבוע כמו עסקים רבים. 

די ג'יי מחיר – טיפים להורדה במחיר

אם אתם רוצים למצוא די ג'יי איכותי במחיר הגון תוכלו לפנות לאתרים שונים אשר מציעים דילים לחבר'ה צעירים שרוצים להתחתן בקרוב. כמו כן, ברגע שיש לכם חברת הפקה היא יכולה לדאוג גם לתקליטן. חברת ההפקה תקבל מחיר יותר נמוך ממה שאתם הייתם משלמים אם הייתם סוגרים את בעל המקצוע באופן עצמאי.

האירוע הגדול שלכם עומד בפתח ואתם מתרגשים ומצפים לו יותר מכל דבר אחר. חשוב מאוד לבנות מראש תקציב אשר ישמש אתכם לחתונה שלכם ולא לחרוג ממנו. עקב כך חלק גדול מן הזוגות מבררים עוד לפני החתונה כמה יעלה להם די ג'יי לאירוע שלהם. המחירים נעים בין 2,500 שקלים ל- 10,000 שקלים. כמו בתחומים רבים נוספים, קיימים מספר אלמנטים המשפיעים על המחיר, כמו כן תקליטן יכול להחליט מה הסכום המתאים לגבות לפי ראות עיניו. המאמר הבא יעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה על ידי התייחסות למחיר ועל ידי גומרים נוספים.

אל תתלהבו ממחיר זול

תקליטנים בתחילת דרכם יכולים לגבות מחירים נמוכים מכיוון שהם רוצים לצבור ניסיון בתחום או כי הם פשוט לא מספיק איכותיים. אך מןקיימים מספר פרמטרים עיקריים לפיהם נקבע המחיר שגובה הדי.ג'יי בהתאם לאופי האירוע הצד השני, ניתן גם לקבל שירות איכותי ומקצועי במחיר אשר נחשב נמוך יחסית. לכן אנו ממליצים לבדוק את התקליטן אם המחיר נשמע לכם נמוך מידי. בקשו להאזין לאירועים שהוא כבר תקלט בהם. נוסף על כך, אם אתם יכולים להגיע לאירוע בו אותו תקליטן מנגן זה נהדר, כך תוכלו לשמוע אותו בלייב ולבחון עד כמה הוא מקצועי.

די ג'יי מחירים

קיימים מספר פרמטרים עיקריים לפיהם נקבע המחיר שלוקח התקליטן, כעת נציג בפניכם חלק מן הפרמטרים הללו:

 • הניסיון של התקליטן בתחום – תקליטן חדש בתחום וחסר ניסיון ברוב המקרים יגבה מחיר נמוך יחסית מכיוון שהוא רוצה לצבור ניסיון בתחום, לעומת תקליטן בעל ניסיון בתחום שברוב המקרים יגבה מחיר גבוה יותר.
 • המוניטין של התקליטן – תקליטן בעל שם ומוניטין בתחום ירשה לעצמו לגבות מחירים גבוהים יותר מאשר תקליטנים אחרים.
 • הזמינות של התקליטן – במידה ומדובר בתקליטן בעל יומן עמוס, יכול להיות שתצטרכו לשלם סכום גבוה יותר כדי שהוא יפנה זמן עבורכם.
 • הציוד הנלווה – מכונות עשן, מגברים, מיקרופונים ועוד, תקליטן יכול לגבות סכום נוסף עבור כל הציוד הנלווה הזה, מומלץ לוודא מראש האם הוא לוקח עלות נוספת על ציוד נלווה ואם כן כמה.
 • כוח אדם – במידה והתקליטן מגיע עם צוות שמלווה אותו זה יכול להעלות את המחיר.
 • הוצאות נוספות – דלק, אחסון הציוד של התקליטן ועוד, כל אלה יכולים להעלות את הסכום שיגבה ממכם התקליטן.המחירים של שירותי הדי.ג'יי תלויים בין ביתר בעונת השנה בה מתבצע האירוע
 • רווחיות – כמובן שחלק גדול מן המחיר נקבע על פי הרווח שהתקליטן רוצה להרוויח מאותו אירוע.
 • העונה והתאריך בה מתקיים האירוע – כמו שאולמות רבים וגני אירועים מעלים את מחיריהם בתאריכים מסוימים, כך גם שאר אנשי המקצוע בתחום החתונות. כל תאריך מיוחד כמו למשל יום האהבה או סתם תאריך עגול ויפה יכולים להעלות את המחיר. כמו כן, ימי חמישי, שהם הימים הנחשבים ביותר לחתונות, ועונת הקיץ שהיא העונה הנחשבת ביותר לקיום חתונות, שני הגורמים הללו משפיעים על המחיר ויכולים להעלות את המחיר בצורה משמעותית.

תקליטן בעונת הקיץ יגבה בין 4,000 שקלים ל-10,000 שקלים.

תקליטן בעונת החורף יגבה בין 3,000 שקלים ל-7,000 שקלים.

 • אופי האירוע – אופי האירוע הוא ללא ספק גורם אשר משפיע מאוד על מחיר התקליטן, קיים הבדל משמעותי בין תקלוט בחתונה קטנה יחסית לבין תקלוט בחתונה ענקית ומפוארת אשר מתקיימת באולם ענק – חשוב לדעת שגם אם קיימת מערכת הגברה באולם, לא בטוח שהיא תספיק. משך הזמן של האירוע והשעות בו הוא יתקיים יכולים גם להשפיע על המחיר אותו יגבה התקליטן, לכן מומלץ לסכם מראש עם התקליטן על שעות העבודה באירוע שלכם. נוסף על כך, תקליטן בגן אירועים או באולם מסודר לא יגבה מכם את אותו מחיר כמו לאירוע על חוף הים או ביער, המחיר ישתנה עקב עלות ההקמה של העמדה והבאת הציוד למקום שאינו מתאים לחתונות.

טיפים לבחירת תקליטן לחתונה שלכם

בחירת תקליטן לאירוע שלכם היא ללא ספק החלטה שלא ניתן להתעלם ממנה ובחלק גדול מן המקרים מדובר בהחלטה לא פשוטה בכלל.מחירי הדי.דג'יי לאירוע יותאמו לגודל האירוע וסך שעות העבודה של התקליטן  בשונה מנושאים אחרים באירוע כמו למשל חליפת החתן או שמלת הכלה, כאשר מדובר בתקליטן לאירוע קשה מאוד להחליט על סמך חיצוניות או תיק עבודות ונדרשת בדיקה של גורמים נוספים. הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם בקבלת ההחלטה החשובה הזאת.

חיבור ביניכם לבין התקליטן

הפגישה הראשונה שאתם עורכים עם התקליטן נועדה ביו היתר לבדוק האם נוצר חיבור ביניכם לבין התקליטן. מדובר על נושא חשוב מאוד מכיוון שהתקליטן צריך להבין אותכם ולהתחבר אליכם כדי שהוא יצליח להפוך את מסיבת החתונה שלכם לבלתי נשכחת בדיוק כפי שאתם חולמים. אתם צריכים להרגיש במהלך הפגישה כי לתקליטן באמת אכפת מכם ושהוא נותן לכם את מלוא תשומת הלב. גם אם קיבלתם אינספור המלצות על תקליטן מסוים ובמהלך הפגישה שערכתם איתו הרגשתם שלא נוצר ביניכם חיבור, אל תבחרו בו. החתונה הזאת היא האירוע שלכם ועקב כך ההרגשה שלכם ותחושות הבטן שלכם בנוגע לתקליטן הן חשובות ביותר.

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: