אירוע שלא תשכחו ! במחיר של תמצאו !

כמה עולה די ג'יי לחתונה

כמה עולה די ג'יי לחתונהכמה עולה די ג'יי לחתונה

חושבים לשכור שירותי די ג'יי לחתונה שלכם? אתם בטח רוצים לדעת כמה עולה די ג'יי לחתונה. המחירים יכולים להיות מאוד מגוונים מכיוון שיש היצע רחב של תקליטנים ויש ז'אנרים שונים. המחיר אותו יגבה די ג'יי יהיה בהתאם לניסיון שלו ובהתאם לחתונה עצמה. היתרון הוא שאין לכם באמת מגבלות, אתם יכולים לשכור שירותי די ג'יי בכל מקום שתרצו, בכל ז'אנר שתרצו ובכל זמן שתרצו, השאלה היחידה היא כמה עולה די ג'יי לחתונה? ריכזנו בשבילכם את כל הטיפים לבחירת די ג'יי מתאים ואת טווח המחירים. 

 

הקריטריונים לבחירת די ג'יי:

כדי לדעת האם באמת כדאי לכם להמשיך את התהליך עם הדי ג'יי איתו אתם נמצאים בקשר יש מספר דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון עם בחירת בעל המקצוע. חשוב ללכת לפי הקריטריונים האלה אם אתם רוצים הפקה יוצאת דופן. אם הדי ג'יי אינו חשוב לכם לאירוע תמיד תוכלו להתפשר על פחות והמחיר יהיה גם נמוך יותר.

  • ניסיון – למה הניסיון של הדי ג'יי כל כך חשוב לדעת? למה זה בכלל אמור להשפיע על כמה עולה די ג'יי לחתונה? הניסיון של הדי ג'יי הוא גם המוניטין שיש לו. כאשר יש לנו די ג'יי עם ניסיון רב הוא יידע איך להתנהל בצורה נכונה במהלך החתונה. יש הרבה גורמים משתנים כאשר אנחנו נמצאים באירוע, הדי ג'יי צריך לדעת לפקח על כל המוזמנים, לדעת להכיר אותם במפגש קצר ולהתאים עבורם את הז'אנר שעובד. יש לדי ג'יי אחריות גדולה, כולנו היינו באירועים וראינו שלא תמיד ששים לקפוץ לרחבת הריקודים. עם זאת, המוזיקה הנכונה יכולה לגרום לכל אחד לקפץ ברחבה עם החתן והכלה. הניסיון הוא גורם משמעותי אשר בעזרתו ניתן להקפיץ את רחבת הריקודים.
  • ז'אנר – כולנו אוהבים סוגים כאלה ואחרים של ז'אנרים וזה אמור להיות בעצם מה שמכוון אותנו לבחירת הדי ג'יי. בסופו של דבר אנחנו רוצים לבחור מוזיקה שאנחנו אוהבים לשמוע, אבל זה לא מספיק. עלינו להתאים בראש ובראשונה את המוזיקה בשביל בעלי המצווה ורק לאחר מכן גם לדעת להתאים את המוזיקה לקהל. יש היום סוגים שונים של ז'אנרים. לדוגמא, יש די ג'יי אשר יתאים יותר לקהל הדתי, יש די ג'יי שיתאים יותר למסיבות וכן הלאה. המטרה שלכם היא למצוא את השילוב המתאים שיהפוך את האירוע שלכם לרב גוני. 

  • גיבוי – לדי ג'יי מקצועי תמיד יהיה גיבוי. המטרה היא שיהיה לנו גיבוי לכל מקרה של אסון כזה או אחר שגורם למערכת של התקליטן לא לפעול כראוי. גיבוי היא ערכה שיש לדי ג'יי, שהוא תמיד יודע מה הוא יעשה במקרה בו יהיה לו תקלה. המערכת צריכה להיות זמינה לבעל המקצוע. הציוד צריך להיות מחשב גיבוי, מערכת שלמה שאליה יוכל בעל המקצוע לפנות במקרה בו מתרחשת תקלה.
  • הקריטריונים לבחירת די ג'ייביטוח צד ג' – כמה עולה די ג'יי לחתונה תלוי גם בגורמים נוספים. הצעת המחיר של תקליטן מקצועי ומומלץ לחתונה צריכה להיות על בסיס ההוצאות שלו. אחת ההוצאות של די ג'יי היא ביטוח, כל ספק חיצוני נדרש לשלם לאולם ביטוח צד ג'. לכן, עליכם לוודא שיש לבעל המקצוע ביטוח צד ג' לפני שאתם מנסים לסגור עסקה כלשהי.
  • המלצות – יש לנו היום דבר מושלם שנקרא אינטרנט. תוכלו להיכנס לגוגל ולחפש המלצות על בעל המקצוע איתו אתם חושבים לעבוד. אם אתם לא רואים מידע בכלל אודות אותו בעל מקצוע, זה הזמן שלכם להתלבט. עם זאת, כאשר יש המלצות ורובן חיוביות, זה רק יכול לעודד את הבחירה שלכם באותו בעל מקצוע.
  • כימיה – את הטוב שומרים לסוף. אחת הבחירות שאסור לכם להתפשר עליה היא הכימיה שיש ביניכם ובין בעל המקצוע. הכימיה נוגעת לכל פסיק קטן שיהיה במהלך האירוע, אסור לכם לוותר עליה. ברגע בו אין לכם כימיה עם בעל המקצוע, אתם תרגישו לא בנוח במהלך האירוע וזה לא משנה כמה עולה די ג'יי לחתונה. עדיף לשלם יותר עבור בעל מקצוע שמצאתם כימיה איתו והוא פתוח לכל ההצעות שלכם, מאשר בעל מקצוע שאין לו יחס אישי ואתם מרגישים כאילו זה עוד אירוע בשבילו. 

כמה זה עולה לכם?

אז לאחר שכבר יש ברשותנו את כל הקריטריונים לבחירת בעל מקצוע, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לדעת כמה עולה די ג'יי לחתונה. המחיר אותו תשלמו עבור די ג'יי לחתונה נע בטווח רחב כפי  שציינו. המחיר יכול להתחיל החל מ-2,000 ש"ח ועד כ-10,000 ש"ח ומעלה. 2,000 ש"ח זה המחיר אותו יגבה בעל מקצוע ללא ניסיון רב (זה לא אומר שאינו מקצועי). בין 5,000 ש"ח ועד 8,000 ש"ח אלו המחירים של בעל מקצוע מנוסה העונה לכל הקריטריונים שציינו לכם. והמחיר מעל 8,000 ש"ח אלו כבר מותגים. מה זה אומר? ככל שבעל המקצוע צובר מוניטין הוא יכול לדרוש יותר כסף עבור השירותים שלו בגלל השם שלו.

דיג'יי לאירועים

סוג האירועגודל האירועטווח מחירים
מחיר דיגי לחתונה קטנה50-100 מוזמנים3,000-7,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בינונית100-250 מוזמנים3,500-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה גדולה250-700 מוזמנים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה ענקית700-1,500 מוזמנים4,500-12,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה באולם/גן אירועים4,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לחתונה בחיק הטבע (חוף הים/פארק/חורשה/יקב/ ֿיש דיגיים המספקים שירותי תאורה וסאונד בנוסף למוזיקה5,000-15,000 שׁ״ח
גינה׳חצר)
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה קטנה50-100 מוזמנים2,000-5,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה בינונית100-250 מוזמנים2,500-6,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה גדולה250-700 מוזמנים3,000-8,000 ש״ח
מחיר דיגי לבר מצווה /בת מצווה ענקית700-1,500 מוזמנים3,500-9,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בבית/בחצר ביתית5,000-15,000 שׁ״ח
מחיר דיגי להופעה/מסיבה בחיק הטבע6,000-17,000 ש״ח
מחיר דיגי להופעה מסיבה באולם גן אירועים5,000-10,000 ש״ח
מחיר דיגי לאירוע עסקי:כנס, תערוכה, השקה, הרמת כוסית וכדומה….6,000-11,000 ש״ח

אז מה היה לנו בכתבה:

עושים שמח - DJ לכל אירוע

עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים