חפשו די ג'יי מומלץ לאירוע ממגוון הדי ג'יי באתר
 • אזור בארץ

 • סוג אירוע

 • סגנון מוזיקה

 • איפוס

מחפשים דיג'יי לחתונה? המדריך המלא לבחירת די ג'יי

חתונה מהווה האירוע החשוב והמשמעותי ביותר בחייהם של זוגות רבים. כמעט כל זוג עושה את מירב המאמצים, בכדי להפיק אירוע מרשים, ייחודי, יוצא דופן, כייפי ומהנה הן עבור האורחים, אך גם עבור עצמם. מדובר באירוע של פעם בחיים. לכן, יש חשיבות רבה לבחירת הספקים כמו למשל הקייטרינג, האולם או המקום בו תתקיים החתונה, העיצוב, האווירה, האלכוהול. אך הפעם בחרנו לדבר על ספק מסוים שמשפיע מאוד על כל האווירה של האירוע והצלחתו. דיג‘יי לחתונות. למעשה, בחירת ספקים לחתונה היא לא דבר פשוט בכלל  ואחד העיקריים הוא הדי ג'יי, בחירת די ג'יי לחתונה היא בחירה מורכבת שצריך לבחור אותה נכון ובצורה מדויקת, לדי ג'יי יש חלק נכבד מהאווירה בחתונה ולא תרצו שהרחבה תהיה ריקה  באירוע החשוב בחייכם בגלל בחירה לא נכונה, ישנם כמה מרכיבים שאתם חייבים להתייחס אליהם כאשר אתם הולכים לבחור את הדי ג‘יי.

 להלן מדריך מפורט שיעזור לכם לבחור די ג'יי לחתונה, להבין מה חשוב ועל איזה דברים חייבים לשים לב.

 • ניסיון הדי ג'יי בחתונות- אחד המרכיבים הכי חשובים הוא הניסיון של הדי ג'יי באירועים כמו חתונות, ישנם תקליטנים בסוגים שוניםיש כמה דברים שמשפיעים על המחיר של דיג‘יי לחתונה כמו למשל השם והמוניטין של הדיג‘יי של אירועים לכן חשוב מאוד כאשר אתם נפגשים  עם די ג'יי  להבין כמה ניסיון יש לו באירועים מסוג זה, הניסיון  יכול להשפיע רבות, די ג'יי מנוסה ידע לנהל את האירוע בצורה טובה, ידע מה  צריך לנגן בכל שלב של האירוע ויגיע עם הציוד המעודכן והמתאים ביותר לאירוע.  אז אל תתביישו לשאול כמה שנים הוא עוסק בתחום והאם יש לו ניסיון באירועים כמו שלכם. אחת הדרכים להבין האם אתם מתחברים לדיג‘יי לחתונות ספציפי היא להיות כמה שיותר נוכחים באירועים אליהם אתם מוזמנים. באופן כזה, תוכלו או להתחבר לדיג‘יי אחד ספציפי שהיה בחתונה או באירוע בו הייתם נוכחים, או להבין איזה סגנון של מוזיקה אתם רוצים שיהיה בחתונה שלכם.
 • סגנון מוזיקה- מומלץ להגיע עם קו מנחה לפגישה עם הדי ג'יי, לכל די ג'יי יש סגנון שונה ובחירת די ג'יי  שמבין את הסגנון מוזיקה שאתם רוצים שיתנגן באירוע הוא קריטי, תנסו להגיע עם הדי ג'יי  לתיאום ציפיות ולקווים מנחים לגבי הסגנון שיתנגן באירוע, די ג'יי שאינו פתוח בראש, לא מתאים את עצמו לכיוון שאתם רוצים אינו מתאים, די ג'יי שנותן לכם השראה מניסיונו ובוחר שירים מתאימים לפי סגנון מוזיקה שבחרתם יהיה התאמה מוצלחת יותר עבורכם.
 • כימייה עם הדי ג'יי- כאשר אתם סוגרים עם הספקים של החתונה המרכיב של  החיבור עם הספק הוא הכרחי, אף אחד לא רוצה לארגן חתונה עם ספק שלא מבין אותו ולא משנה כמה טוב הוא יהיה, לגבי די ג'יי המרכיב של החיבור הוא אפילו עוד יותר חשוב משאר הספקים, די ג'יי לחתונה צריך להבין אתכם, לקרוא אתכם ולגרום לכם שתרגישו בנוח, אז אם אתם נפגשים עם די ג'יי בפגישות לפני האירוע ואתם לא רואים שיש חיבור, עדיף לכם לוותר ולהמשיך לאיש מקצוע הבא.
 • ציוד – די ג'יי לחתונות צריך להגיע עם כל הציוד הנדרש ( מלבד הגברה)  ולהביא אתו גם ציוד  גיבוי, אף אחד לא רוצה את שיזכרודי ג'יי לחתונות צריך להגיע עם כל הציוד הנדרש ( מלבד הגברה)  ולהביא אתו גם ציוד  גיבוי את האירוע שלו כאירוע שנהרס בגלל שלדי ג'יי התקלקל המחשב ולא היה לו גיבוי, לכן תבהירו את הנקודה הזו כאשר אתם נפגשים עם הדי ג'יי. מחשב ומיקרופון נוספים הם ציוד גיבוי הכרחיים לאירוע, לא כדאי להתפשר בנושא הזה.
 • חוות דעת והמלצות- אין כמו המלצה טובה של זוג חברים שהמליצו על די ג'יי לחתונה. אם תקבלו המלצות על די ג'יי שיש לו ניסיון  בתחום, כימיה, את הציוד המתאים ושמעתם שהוא אחלה בן אדם כדאי לכם להיפגש אתו. בנוסף, לשאול ברשתות החברתיות ולבדוק באינטרנט ולנסות לקבל קצת חוות  על תקליטנים יכול מאוד לעזור לכם לבחור את הדי ג'יי המתאים. תראו מה זוגות אחרים רשמו ואולי מאוד תתחברו להמלצות.
 • ביטוח – כמו כל ספק לחתונה, עניין הביטוח הוא לא משהו שאפשר להקל בו ראש, לכן, יש צורך לוודא שאכן יש ברשותו ביטוח ושהוא אכן בתוקף.
 • צפייה פיזית בדי ג'יי- אם הייתם בחתונה וראיתם די ג'יי שהרים את הרחבה וככה בדיוק אתם רוצים גם אצלכם בחתונה, שווה לבדוק איתו כמובן, אם נפגשתם עם די ג'יי והתחברתם אליו לא  בהכרח חובה ללכת ולראות אותו בלייב אבל תבקשו לראות קצת סרטונים שלו באירועים קודמים, לכל די ג'יי יש הקלטות שלו מתקלט ויוכל להראות לכם את זה בלי בעיה. נסו לראות אם אתם מתחברים לסגנון שלו.
 • עלויות- אי אפשר בסוף להתעלם מהעלות של הדי ג'יי,  כשמארגנים אירוע אחד עניין העלויות הוא מרכיב מרכזי לכן חשוב מאוד שלפני שאתם הולכים לפגוש את הספק, תקבעו את הסכום שאתם מוכנים לשלם ותבררו כמה הוא רוצה לקחת על האירוע והאם זה עומד במסגרת התקציב שלכם.  העלויות של די ג'יי לחתונות ינוע לרוב בין 4000 ₪ – ל-10,000 ₪ ויש כמה מרכיבים שמשפיעים על כך כמו מתי החתונה מתקיימת, הצעת מחיר מספק בחודשי החורף ככל הנראה תהיה זולה יותר מהחודשים העמוסים יותר בשנה. בנוסף, כך גם לגבי היום בו תרצו להתחתן, ככל הנראה הדי ג'יי לחתונה יבקש סכום  גבוה יותר לאירוע שמתקיים ביום חמישי מאשר ליום ראשון. כמובן שגם מיקום האירוע והניסיון המקצועי של הספק ישפיע על המחיר.

אם מצאתם מישהו במחירים שחיפשתם חשוב לבהיר אתו את תנאי הביטול, תמיד תזכרו שמשהו יכול לקרות וכדאי שתנאי הביטול יהיו ברורים לכם מראש.

מה משפיע על המחיר של דיג‘יי לחתונה?

ובכן יש כמה דברים שמשפיעים על המחיר של דיג‘יי לחתונה כמו למשל השם והמוניטין של הדיג‘יי. כלומר, ככל שהדיג‘יי יותר פופולארי, ככל שהשם שלו יותר נחשב, ככה המחיר שהוא יגבה, סביר להניח יהיה גבוה יותר. זה נכון כמעט לגבי כל תחום ולא רק לתחום האירועים או המוזיקה. דבר נוסף שמשפיע על עלות דיג‘יי לחתונות הוא העונה בשנה. כלומר, בדרך כלל שמדובר בחתונות שמתקיימות בשיאה של העונה המחירים גבוהים יותר. לכן, אם אתם רוצים להוזיל את החתונה שלכם, שווה לשקול בחיוב לקיים אותה בעונות הפחות עמוסות כמו למשל בעונת הסתו או החורף. כמובן שגם רמת המקצועיות של הדיג‘יי, הניסיון שלו, הציוד שבו הוא עושה שימוש – כל אלה ועוד משפיעים על העלות הסופית שלו.

טיפים חשובים ששווה לאמץ בבחירת דיג‘יי לחתונה

 1. אל תדחו את הבחירה לרגע האחרון, עדיף לבחור את הדיג‘יי כמה שיותר זמן מראש, בעיקר כי הטובים שבהם נתפסים מהר.
 2. קיימו מפגש והציגו בפניו אילו סגנונות מוזיקלייים אתם אוהבים ואלה פחות.
 3. תאמו ציפיות.
 4. קבעו ביחד לוח זמנים בהיבט המוזיקלי של האירוע.

חתונה היא מסוג האירועים שאנחנו מתכננים, מפיקים וחוגגים פעם אחת בחיים, או לפחות ככה אנחנו רוצים להאמין ולקוות:). מדובר באירוע הדורש מאיתנו המון. גם בהיבט הלוגיסטי, גם בהיבט של ההכנות, גם מבחינה כלכלית וכן גם מבחינה רגשית. אירוע מרגש, חשוב ויוצא דופן. יש כל כך הרבה דברים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון שאנחנו מפיקים חתונה כמו המיקם שבו היא תהיה, האוכל, העיצוב, כמות המוזמנים שנבחר להזמין וכדומה. יחד עם זאת, יש החלטה סופר חשובה. החלטה שתשפיע על הצלחת האירוע, האווירה בו ועל איך שאנשים ירגישו לכל אורך החתונה שלנו, וגם אנחנו. לבחירה הזו קוראים דיג‘יי. למעשה, בחירת דיג'יי לחתונה היא משימה שיכולה להיות מורכבת. יש כל כך הרבה תקליטנים בתחום, והמחירים משתנים ומתחילים מ-200 ₪ בתעריף שגובה תקליטן חובבן, ומגיעים עד סכומים שגובים תקליטנים מקצועיים וותיקים עם מוניטין מצוין בתחום, בתעריפים שנעים בין 3,200 ל-4,000 ₪. אז הנה כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת דיג'יי לחתונה.

מה התפקיד של דיג‘יי לחתונה?

יהיה לנו הרבה יותר לבחור דיג‘יי לחתונה אם נצליח להבין ולהתחבר לתפקידו למהות שלו. התפקיד של הדיג‘יי מתפרס לאורך כלכשזה מגיע לבחירת המוזיקה, חשוב מאוד לבחור דיג'יי לחתונה שישמיע מוזיקה אהובה על בני הזוג והאורחים. החתונה. מההתחלה ועד הסוף. הוא זה שקובע את הטון והסגנון כבר בתחילת האירוע שכולם מגיעים ומתכנסים בקבלת הפנים. עליו לקרוא את הקהל ולהבין איזו מוזיקה תיצור את האווירה המדויקת שאנחנו רוצים ליצור. הדיג‘יי אמור להעלות את הקצב בחתונה, אבל בחוכמה, בהדרגה. עד אחרי החופה הוא אמור לרגש את הקהל ולגרום לסוג של חיבור בין האנשים. את הכל הוא עושה על ידי בחירת השירים והמוזיקה המתאימים. לאחר מכן הוא מוביל את כולם אל החופה וכמובן שאחרי האוכל, התפקיד שלו ברור לכולנו. לגרום לכמה שיותר אנשים להגיע לרחבה בתזמון המושלם ובוויב הכי מדויק בכל זמן של החתונה. הוא אמור להרקיד, להרים את כולם על הרגליים, לעשות שמח ולכן הבחירה שלו היא כל כך חשובה.

מחיר דיג'יי לחתונה

המחיר של דיג‘יי לחתונה ללא ספק מהווה חלק די גבוה בתקציב שלנו. העלויות כמובן משתנות ונעות בין 3,000-20,000 שח לערב וזה מאוד תלוי מה החשיבות שאתם רואים בבחירה זו וכמה כסף אתם מוכנים להשקיע. מה שמשפיע על המחיר של דיג‘יי לחתונה זה בין השאר השם, המוניטין והפופולאריות שלו. ככל שהדיג‘יי יהיה יותר מוכר, יותר פופולארי, יותר אהוב בסצנת האירועים והחתונות, ככה המחיר שתשלמו לערב מוזיקלי בחתונה שלכם, עולה. עוד דבר שמשפיע על המחיר של דיג‘יי לחתונה הוא כמובן העונה בשנה. ספקים מכל הסוגים גובים יותר בעונת החתונות שהיא עונת הקיץ – בין החודשים מאי ועד סוף ספטמבר, בהשוואה לעונת החורף שנחשבת ליותרחשוב לבחור דיג'יי לחתונה שישמיע מוזיקה שמתאימה לכולם, אבל בניית הגיוון הזה היא משימה מורכבת למדי רגועה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בחירה של דיג‘יי תהיה זולה יותר בהשוואה לאמן. זוגות רבים בוחרים להזמין דיג'יי לחתונה ולא אמן בשל השלכות עלויות, וברוב המקרים בחירה זו זולה יותר. יחד עם זאת, אם אתם מזמינים דיג'יי, כדאי מאוד שתקציבו סכום גדול לשירות זה, במיוחד אם הוא איש הבידור היחיד.

כשמחשבים את התקציב לאירוע, מומלץ לא לקצץ בתקציב הדיג'יי ולהרוס את הערב עם בידור שפשוט אינו מספיק טוב. זהו חלק מהחתונה שלכם שיכול לשדרג או להרוס אותה, עבורכם ועבור האורחים שלכם. בחתונה כולם רוצים לחגוג איתכם את היום הנפלא הזה, לכן שווה להשקיע קצת זמן וכסף על מנת לוודא שבחרתם איש מקצוע פנטסטי לאירוע.

השמעת מוזיקה אהובה

כשזה מגיע לבחירת המוזיקה, חשוב מאוד לבחור דיג'יי לחתונה שישמיע מוזיקה אהובה על בני הזוג והאורחים. כאשר אתם מבינים שלתקליטן יש גישה למגוון עצום של סגנונות מוזיקה, זה יהיה ממש חבל אם הוא ישמיע שעה של מוזיקה חדשנית כשאתם והאורחים שלכם מעוניינים לשמוע כמה שירים ישנים וטובים! או שמבחינת אנשים רבים זה יהיה הפוך.

שיקול הניסיון

דיג'יי לחתונה צריך להיות שילוב בין איש מקצוע שמתחשב בטעם המוזיקלי של בני הזוג, אבל יש לו הרבה ניסיון וחכמה לבחירת שיריםמומלץ לבחור דיג'יי לחתונה שאפשר לתקשר איתו היטב, כי בגישה זו רוב הסיכויים הם שהוא יסתדר מצוין עם האורחים שלכם ויעניק להם אירוע נהדר מתאימים. הוא צריך לדעת מה עובד, איך לבנות את הדינמיקה של הערך ואיך לעבוד בסגנונות או ז'אנרים שיתאימו לכל האורחים.

לכל אדם יש טעם מוזילי שונה, לכן חשוב לבחור דיג'יי לחתונה שישמיע מוזיקה שמתאימה לכולם, אבל בניית הגיוון הזה היא משימה מורכבת למדי. נדרש ניסיון עשיר בתחום על מנת לקחת את האורחים למסע בין הסגנונות השונים האלו באופן חלק.

תאורה וציוד

הרעיון הכללי הוא שככל שהתקליטן גובה סכום גבוה יותר, כך צריך להיות לו יותר ציוד, אלא שלא תמיד זה נכון, לכן כדאי לברר כמה תאורה הוא יביא וכמה גדולה מערכת השמעת המוזיקה שלו.

אם אתם מעוניינים להבין היטב מה תקבלו במסגרת השירות של ד'יג'יי לחתונה, כדאי שתבינו מה מייצרת מערכת השמעת המוסיקה שלו, ובצעו מחקר קטן בתחום על מנת להבין אם הוא עובד עם מותג טוב. אין מצב חמור יותר מתקליטן שמשמיע מוזיקה דרך מערכת רמקולים זולה ומוגזמת.

אישיות דיג'יי לחתונה

מומלץ לבחור דיג'יי לחתונה שאפשר לתקשר איתו היטב, כי בגישה זו רוב הסיכויים הם שהוא יסתדר מצוין עם האורחים שלכם ויעניק להם אירוע נהדר. מידת ביטחון מסוים של איש מקצוע, בכל תחום, תמיד הכרחית. כדאי לבחור תקליטן שיגרום לאורחים שלכם לרקוד ותהיה לו גישה שמחה וחייכנית, כך שהוא ישדרג נהדר את אווירת האירוע.

שווה לשכור שירותי איש מקצוע שמתלהב ממוזיקה. מציאת דיג'יי לחתונה שנהנה מהמוזיקה שהוא משמיע בדיוק כמוכם וכמו האורחיםמומלץ לבחור דיג'יי לחתונה שאפשר לתקשר איתו היטב, כי בגישה זו רוב הסיכויים הם שהוא יסתדר מצוין עם האורחים שלכם, זה אומר שהוא יבצע עבודה טובה. ברוב המקרים, פירוש הדבר הוא שהוא ישמיע שירים מדהימים שלא שמעתם שנים, מה שיוצר אווירה של שמחה בקרב כל אוהבי המוזיקה.

מקצועיות

חשוב מאוד לוודא בחירת דיג'יי לחתונה שמציג חוזה להזמנת השירות, כי היתרונות נוגעים לשני הכיוונים. אם אתם מוצרים תקליטן שאינו מציע חוזה או מסכים לחתום עליו, כדאי להתייחס בזהירות ובחשדנות לרמת המקצועיות שלו.

טיפים לבחירת דיג’יי לחתונה

 1. אם הייתם לאחרונה בחתונה והתלהבתם מהדיג’יי פשוט תשאלו את הזוג מי זה היה.
 2. חפשו המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים על הדעה שלהם.
 3. התחברו ברשת החברתית פייסבוק לקבוצות העוסקות באירועים, חתונות ומוזיקה, נסו למצוא שם המלצות.
 4. נסו לסגור עם הדיג’יי כמה שיותר מוקדם לפני מועד החתונה ואל תחכו לרגע האחרון, אז הסיכוי שהדיג’יי שתרצו יהיה תפוס.
 5. קבעו פגישה מקצועית והסביר לו איזו מוזיקה אתם אוהבים, איזו ממש לא ואיך הייתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה מבחינה האווירה.

לסיכום, לבחירת הדיג’יי לחתונה שלנו חשיבות מכרעת ואין להקל בה ראש. השקיעו זמן ומחשבה באיש המוזיקה שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

רוצים לקבל מידע נוסף על הזמנת דיג’יי מקצועי לחתונה שלכם? עם ניסיון של שנים בעולם האירועים והאהבה אינסופית למוזיקה, אני מזמין אתכם להשאיר את הפרטים שלכם אצלי באתר ואשמח לחזור אליכם במהרה.

 

אירוע שלא תשכחו ! במחיר שלא תמצאו !

אז מה היה לנו בכתבה:
עושים שמח - DJ לכל אירוע
עושים שמח - DJ לכל אירוע

אנו חברה שמפעילה תקליטנים לאירועים .

התקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד איכותי ומהמובילים בשוק וידאג לכם לחגיגה של ממש ! אבל לא לשכוח , אומנם אנו עובדים עם המערכת אך בנוסף עובדים מול בני אדם ולכן תקליטן ללא תקשורת אנושית טובה ואנרגיות בשמיים פשוט לא יכול להצליח.

אנו משתדלים ורוצים להמשיך לתת לכם את אותו שירות טוב כבר 10 שנים ובתקווה לעוד שנים רבות!

צוות עושים שמח - DJ לכל אירוע

מאמרים נוספים בנושא: